www.zdravadomacnost.eu

PŘEHLED PRODUKTŮ > BĚŽNÝ ÚKLID > LILI - na plastové povrchy, pvc a dlažbu

LILI - na plastové povrchy, pvc a dlažbu

obj.č.1131 ..... 250 Kč ... 13 bodů ... 0,5 litru (= 5,5 litru)
obj.č.1133 ... 1330 Kč ... 69 bodů ... 3 litry (= 33 litrů)
.
.
.
(192-231-250 / 1023-1227-1330)


(id:04-003)
dostupnost: skladem

______________________________________________________________________

Výhody členství v Clubu 21 - nákup za velkoobchodní ceny ... více ZDE
______________________________________________________________________


Lili je koncentrát a ředí se teplou vodou dle rysek vyznačených na ředící láhvi v poměru 1:10. Získáte tak 5,5 litru funkčního výrobku. Cena funkčního 0,5 litru vychází na 22,70 Kč. Možno ředit 1:5 až 1:200 podle potřeby.

S Lili získáte ekologický přípravek na čištění a údržbu plastových podlahových krytin. Je zcela přírodní a neobsahuje žádné dráždivé látky. Takže když si na vytřené podlaze budou hrát vaše děti nebo zvířátka, nepřijdou do kontaktu s ničím, co by jim škodilo. Můžete je bez obav nechat hrát, kde jim to dělá radost. Lili nezanechává lepkavý pocit.

Lili hloubkově čistí linoleum. Vynikající též na čištění umakartu, dlažby, obkladů a dalších různých plastových povrchů (parapety, zahradní plastová nábytek...). Při úklidu po malování nezanechává čmouhy. S velkým úspěchem ji spousta spotřebitelů používá k namáčení záclon ze zakouřených prostor, záclony krásně vybělí. Máme vyzkoušeno, že je vynikající i pro umývání karoserií i interiérů aut. Auto pak vypadá jako napastované a méně se špiní.

Naředěné Lili aplikujte pomocí rozprašovače na znečištěnou plochu. Nechte 20 minut působit, hrubé nečistoty mechanicky odstraňte, potom umyjte čistou vodou běžným způsobem. Nebo dávkujte běžné množství (jak jste byli zvyklí s běžnými saponáty) do nádoby a umyjte podlahu. Lili je vyrobeno na základě biologicky snadno odbouratelných tenzidů a derivátů nízkých alkoholů. Je mírně parfémováno.


Naše zkušenosti najdete - ZDE

Další informace a zkušenosti na stránkách výrobce Missiva - ZDE

__________________________________________________________________________________

DOPORUČENÉ PŘÍSLUŠENSTVÍ :

TOPlist

aktualizováno: 01.04.2020 11:39:04