www.zdravadomacnost.eu


MÝVAL

suchá pěna na čištění koberců a potahových textilií


obsah 0,5 litru (= 5,5 litru) / 10 bodů

VO-131231 ... 120 Kč
kat-131231 ... 156 Kč
.


(id:VO-131231 / 10b.)
120,-
dostupnost: skladem

Vysvětlivky zkratek:

kat ... katalogové ceny
VO ... velkoobchodní ceny pro členy Clubu 21 
... více ZDE
__________________________________________________________________________________


Mýval je koncentrát a pro ruční čištění se ředí v poměru 1:10. Získáte tak 5,5 litru funkčního výrobku. Cena funkčního 0,5 litru při naředění 1:10 vychází na 11 Kč. Podle míry znečištění lze ředit až 1:5.

S Mývalem získáváte vynikající čistící pěnu, která účinně čistí všechny přírodní i syntetické koberce a potahové látky bez zanechání lepkavého pocitu. Brání rychlému zpětnému zašpinění, zjasňuje a oživuje barvy. Výrobek je snadno biologicky rozložitelný. Vaše děti a domácí mazlíčci si mohou bez starosti hrát na takto vyčištěném koberci, protože Mýval neobsahuje žádné chemické složky.

Pěnu získáte naředěním do ředící láhve s pěnovým ventilem. Naneste ji na čištěný povrch. Houbou, hadrem nebo kartáčem lehce vtírejte. Po zaschnutí čištěnou plochu vykartáčujte nebo důkladně vysajte vysavačem. Během doby působení prostředku nechoďte po koberci. Vyčistí dokonale všechny skvrny a krásně oživí barvy. Vynikajícím způsobem vám vyčistí koberečky v autě a rohožky před vchodem.

Při použití elektrických šamponovačů s čistícími kartáči nebo pěnového adaptéru je nutné dodržet pokyny výrobců. Výrobek není vhodný pro čistící stroje, které nepracují s aktivní pěnou.


Informace a zkušenosti na stránkách výrobce Missiva - ZDE

__________________________________________________________________________________

DOPORUČENÉ PŘÍSLUŠENSTVÍ :

TOPlist

aktualizováno: 14.11.2018 19:11:52