ÚVOD  >>  ČLÁNKY  >>  Bohatnete svými nákupy?

Perete, uklízíte a myjete se? 
A bohatnete nákupem těchto prostředků?


BĚŽNÝ NÁKUP ... PASIVA NEBO AKTIVA?

Každý člověk hledá možnosti, kde by získal více finančních prostředků. Když jich má člověk málo, tak se o spokojenosti moc mluvit nedá. Směnný obchod už byl dávno nahrazen zaměstnáním a běžným obchodem. Takže chodíme do práce nebo podnikáme, což nám přináší peníze, které utrácíme za zboží každodenní potřeby (jídlo, drogerie, vitamíny…). Toto je běžný obchodní model dnešní spotřební společnosti.

Je tu však i možnost tyto vydělané peníze sice utratit, ale i získat zase zpět. Cenná aktiva, která tak získáme, nám zajistí dostatek prostředků na splnění našich snů a přání. Někdo by rád cestoval, někdo by chtěl vlastní dům či nové auto, někdo zajištění na stáří nebo spořit pro děti. Běžná aktiva, která se nabízí, jsou akcie, cenné papíry, dluhopisy, spoření, nemovitosti… Ale na to potřebujeme určitý kapitál, který se dá takto vhodně investovat.
Také se najde spousta lidí, kteří by rádi pomohli tam, kde si jiní nepomohou. Stát dává málo prostředků na chod různých dětských domovů, Klokánkům, zařízením pro seniory... a tito hledají dobrovolné dárce, kteří by jim pomohli, aby mohli prosperovat. Mohou se tedy peníze získané z tohoto způsobu nakupování použít i pro ty, kdo to potřebují.

Na to vše ale nemá spoustu lidí dostatek volných peněz, protože každý měsíc je potřeba platit účty a nakupovat prostředky pro naše žití.

Je tedy potřeba se zamyslet, kde tyto běžné prostředky kupujeme? Úplně každý člověk nakupuje právě ony různé potraviny, prostředky na úklid, na praní, na očistu těla, různé vitamíny… Tak se tu nabízí - když tyto produkty všichni každý den potřebujeme a nakupovat je musíme - nakoupit si je tam, kde nám to tato potřebná aktiva přinese. Nepotřebujeme na to žádné peníze navíc, nepotřebujeme dělat něco, co neumíme, potřebujeme pouze nakupovat tam, kde nám za nákupy zaplatí. A když člověk objeví něco úžasného, něco krásného, něco výjimečného - nechá si to pro sebe?
Za to, že tyto informace řekneme dalším lidem (ostatně to děláme se spoustou věcí běžně), nahradíme tak firmě reklamní agentury a ona nám za to zaplatí. Dostáváme se tak k provizím, které stále rostou s rostoucím počtem spokojených spotřebitelů, kteří si nakupují přímo od výrobní firmy. Je to naprosto jedinečná a obrovská příležitost pro každého člověka, který touží po zajištění do budoucna, a to je snad každý. Neznáme nikoho, kdo by nechtěl.
Máte pocit, že to nemůže fungovat? Tak tento pocit honem rychle opusťte, protože to funguje - ve světě již 50 let a na českém trhu 25 let.

My se zapojili do Projektu srdce firmy Missiva a používáme téměř všechny prostředky, které firma vyrábí, takže jsme těmito produkty nahradili běžné prostředky z obchodu. Nejenže se nám zlepšilo zdraví, ale i ušetříme. Takže už jen taková drobnost, jako úspora 300,-Kč měsíčně, které ušetříme, protože nakupujeme od výrobce a ne v obchodě. Kolik bychom museli mít uloženo peněz na spořícím účtu, abychom dostali za rok 3600,-Kč na úrocích? A to je to nejmenší, co z toho může mít úplně každý.
A co třeba provize ve výši jen 1000,-Kč měsíčně? Kolik bychom museli mít naspořeno, abychom získali ročně 12000,-Kč na úrocích?
Když se pak dostáváme na výši provize třeba 5000,-Kč ... spočítejme si to, dělá to 60000,-Kč za rok. Dá nám banka za naše běžné úspory na úrocích takovou částku? Kolik bychom museli mít uloženo na spořícím účtě? A ta výše provize není konečná - s rostoucím počtem spokojených spotřebitelů, kteří si sami nakupují přes internet přímo od výrobce, roste i výše provizí.

Je to překvapivé poznání, že jsou tohle ta nejlepší aktiva pro budoucnost! Takhle nemusíme vůbec nic spořit, nemusíme si kupovat akcie, nemusíme si kupovat žádné dluhopisy… nemusíme si kupovat vůbec nic z toho. Pouze stačí, když za ty stejné peníze, které jsme dřív vydali za drogerii, kosmetiku a vitamíny v běžném obchodě, kupujeme produkty např. od Missivy. Stále pereme, uklízíme, pečujeme o své tělo a budeme to dělat do konce svého života, a to všichni lidi kolem nás, takže jaký je v tom rozdíl?

Už jsme si ověřili, jak to skvěle funguje a jak je účinné, když si lidi tyto informace předávají sami, místo drahé reklamy. Každý se tu postará o informace těm svým přátelům a nemusí se výrobní firma starat o tisíce až miliony zákazníků. Je to vymyšlené opravdu dobře a je to vhodné a přínosné úplně pro každého. Lepší než finanční investice, lepší než spoření, dokonce lepší než celý důchodový systém.

Proč je zde taková neinformovanost o tomto způsobu nakupování a vůbec se o něm v médiích nemluví? Proč asi?
Když si vezmeme, že by větší počet lidí začalo nakupovat přímo od výrobců, místo v obchodech, tak obchodní řetězce by neskutečně ztrácely. Jejich strategií jsou obrovské slevy a na ty lidi slyší. Ty ale v konečném výsledku vyjdou pěkně draho. V obchodech peníze jen utratíme a tím to končí. A kolikrát i za to, co nepotřebujeme - koupíme to proto, že je tam sleva. To už ale není sleva, jsou to utracené peníze za zbytečnost, kterou jsme původně ani kupovat nechtěli.

Je tedy na každém, jestli toho chce využít. Je to ta nejjednodušší a beznákladová investice na získání aktiv.

Nemusíme hlídat pokles nebo nárust cen, jako u nemovitostí či akcií, nemusíme každý měsíc odkládat navíc nějaké peníze na úspory. Ale co však dělat musíme? Musíme prát, uklízet a mýt se - to děláme všichni a neustále, tak buďme chytří a nechejme si za to platit!

Takže to jen takové malé poznání, co nám to za ty necelé 3 roky, co Missivu známe, dalo. Ale takhle jasně a názorně nám to došlo až nedávno, když jsme si přečetli jednu zajímavou knížku o investicích, o aktivech a pasivech (Robert Kiosaki - Bohatý táta, chudý táta) a další knihu o porovnání obchodních systémů - toho běžného a tohoto profesionálního (Bill Quain, PhD. - Síla profesionálních spotřebitelů).

TOPlist
Potřebujete se na něco zeptat? Jsme tu pro vás
Nový vzkaz na e-mail
Jméno
e-mail
text
Opište číslo