www.zdravadomacnost.eu

ÚVOD  >>  ČLÁNKY, BLOG >>  Bohatnete svými nákupy?

Perete, uklízíte a pečujete o své tělo? 
A bohatnete nákupem těchto prostředků?

Každý člověk hledá možnosti, kde by získal více finančních prostředků. Neznáme nikoho, kdo by ke svému životu peníze nepotřeboval. Směnný obchod už byl dávno nahrazen zaměstnáním a běžným obchodem. Takže chodíte do práce nebo podnikáte, což vám přináší peníze, které utrácíte za zboží každodenní potřeby (jídlo, drogerie, vitamíny…). Toto je běžný obchodní model dnešní spotřební společnosti.

Je tu však i možnost tyto vydělané peníze napřed utratit, ale díky tomu získat zase zpět. Budete tak mít navíc dostatek prostředků na splnění svých snů a přání.

Někdo by rád cestoval, někdo by chtěl vlastní dům či nové auto, někdo zajištění na stáří nebo spořit pro děti.

Také se najde spousta lidí, kteří by rádi pomohli tam, kde si jiní nepomohou. Stát dává málo prostředků na chod různých dětských domovů, Klokánkům, zařízením pro seniory... a tito hledají dobrovolné dárce, kteří by jim pomohli, aby mohli prosperovat. Mohou se tedy peníze získané z tohoto způsobu nakupování použít i pro ty, kdo to potřebují.

Běžná aktiva, která se nabízí, jsou akcie, cenné papíry, dluhopisy, spoření, nemovitosti… Ale na to potřebujeme určitý kapitál, který se dá takto vhodně investovat. Na to vše ale nemá spoustu lidí dostatek volných peněz, protože každý měsíc je potřeba platit účty a nakupovat prostředky pro naše žití.

Je tedy potřeba se zamyslet, kde tyto běžné prostředky kupujete? Úplně každý člověk nakupuje právě ony různé potraviny, prostředky na úklid, na praní, na očistu těla, různé vitamíny… Tak se tu nabízí - když tyto produkty všichni každý den potřebujete a nakupovat je musíte – jít si je raději nakoupit tam, kde vám to tato potřebná aktiva přinese. Nepotřebujete na to žádné peníze navíc, nepotřebujete dělat něco, co neumíte, potřebujete pouze nakupovat tam, kde vám za nákupy zaplatí. A když objevíte něco úžasného, něco krásného, něco výjimečného - necháte si to pro sebe?

Za to, že tyto informace řeknete dalším lidem (ostatně to děláte se spoustou věcí běžně), nahradíte tak firmě reklamní agentury a ona vám za to zaplatí. Dostáváte se tak k provizím, které stále rostou s rostoucím počtem spokojených spotřebitelů, kteří si nakupují na vaše doporučení přímo od výrobní firmy. Je to obrovská příležitost pro každého člověka, který touží po něčem víc, než mít jen základní potřeby pro život.

Máte pocit, že to nemůže fungovat? Tak tento pocit honem rychle opusťte, protože to funguje - ve světě již přes 50 let a na českém trhu 25 let. Je natolik efektivní a přínosný, jak pro výrobce, tak i pro lidi, kteří jej využívají, že bude fungovat stále.

My jsme si vybrali firmu Missiva a zapojili se do krásného Projektu srdce. Používáme téměř všechny prostředky, které firma vyrábí, takže jsme těmito produkty nahradili běžné prostředky z obchodu. Nejenže se nám zlepšilo zdraví, ale i ušetříme a další peníze nám tento typ nakupování přináší. Toto si opravdu nemůžeme nechat pro sebe, to by byla ohromná škoda.

A teď si dáme trochu počítání:

Vezměte si takovou drobnost, jakou je úspora 300 Kč měsíčně, které ušetříte, když nakupujete od výrobce a ne v obchodě. Kolik byste museli mít uloženo peněz na spořícím účtu, abyste dostali za rok 3600 Kč na úrocích? A to je to nejmenší, co z toho můžete mít úplně všichni.

A co třeba provize ve výši jen 1000 Kč měsíčně? Kolik byste museli mít naspořeno, abyste získali ročně 12000 Kč na úrocích?

Když se pak dostanete na výši provize třeba 5000 Kč měsíčně ... spočítejte si to, dělá to 60000 Kč za rok! Dá vám banka za vaše běžné úspory na úrocích takovou částku? Kolik byste museli mít uloženo na spořícím účtě? A ta výše provize není konečná - s rostoucím počtem spokojených spotřebitelů, kteří si sami nakupují na vaše doporučení přes internet přímo od výrobce, roste i výše provizí.

Takhle nemusíte vůbec nic spořit, nemusíte si kupovat akcie, nemusíte si kupovat žádné dluhopisy… nemusíte si kupovat vůbec nic z toho. Pouze stačí, když za ty stejné peníze, které jste dřív vydali za drogerii, kosmetiku a vitamíny v běžném obchodě, kupujete jinde a jinak.

Je to vymyšlené opravdu dobře a je to vhodné a přínosné úplně pro každého. Lepší než finanční investice, lepší než spoření, dokonce lepší, než důchodový systém!

Nemusíte hlídat pokles nebo nárust cen, jako u nemovitostí či akcií, nemusíte každý měsíc odkládat navíc nějaké peníze na úspory. Ale co však všichni dělat musíte? Musíte prát, uklízet a mýt se - to děláme všichni a neustále, tak buďte chytří a nechejte si za to platit!

Přejeme vám příjemné a smysluplné nakupování smiley

 

Je pro vás srozumitelné toto vysvětlení? Chcete se vyjádřit k tomuto tématu? Budeme rádi za vaše názory.

 

Komentáře

Nový vzkaz
nick  
text
 
 
263-2tři  =  
Vyplňte kontrolu proti SPAMu.
TOPlist

aktualizováno: 15.11.2018 18:13:11