ÚVOD  >>  O PRODUKTECH  >>  Čištění myčky

Čištění myčky Mediem:

Nejdříve je třeba myčku důkladně vyčistit od "chemicky agresivních tablet", které myčku zanesou. Napřed koncentrátem Media prostříkněte a vyčistěte přítok vody a také odtokové sítko, které se zanáší zbytky jídla. Vždy nechte Medium 5-10 minut působit, pak opláchněte.

Čištění celé myčky provedete tak, že  jednu polévkovou lžíci koncentrátu Média vylijete na dno myčky a myčku pustíte bez nádobí na nějaký jednoduchý co nejdelší program na 60°C.

Čištění je dobré občas zopakovat.


Dávkování Celestiny:

Do odměrky nasypete Celestinu Automatic po spodní rysku množství 5ml (1 kávová lžička) a nasypete ji do stejného místa v myčce, kam dáváte "tablety". Pokud máte tvrdší vodu, nastavíte tvrdost vody v myčce a do prostoru pro sůl ji nasypete. Sůl si myčka dávkuje sama podle toho, jaká je tvrdost vody.

Místo leštidla nalijete do stejného místa v myčce Celestinu Automatic oplach.
Při dalším mytí už budete doplňovat vždy jen 5ml Celestinky. Že časem dojde k vypotřebování soli a oplachu, Vám myčka zahlásí sama.
Skleničky a nádobí jsou po umytí nádherně lesklé, nejsou na nich žádné mapy ani uschlé kapky. Pokud by se Vám zdálo, že nerez lžičky a skleničky nejsou úplně lesklé, malinko snižte dávku.

Celestinka neobsahuje žádné fosfáty a zeolity. Při mytí 1x denně vystačí 1kg na půl roku !!!

TOPlist
Potřebujete se na něco zeptat? Jsme tu pro vás
Nový vzkaz na e-mail
Jméno
e-mail
text
Opište číslo