www.zdravadomacnost.eu

ÚVOD  >>  STÁNEK, AKCE, SETKÁNÍ  >>  Ekologicky šetrné praní

Ekologicky šetrné praní

Asi si říkáte, proč se více zajímat o takovou obyčejnou činnost, jako je praní prádla? Ony totiž klasické prací prostředky obsahují spoustu všech možných chemických přísad, aby byly vždy účinné. A tak si ani neuvědomujete, jak zbytečně zatěžujete nejen vaše prádlo, pračku a přírodu, ale hlavně vaše tělo, které každý den balíte do toho úžasně měkoučkého oblečení plného nevymáchaných zbytků agresivních chemických přísad z pracích prostředků. Kůže je velmi propustná, a tak s každým minimálním zapocením se vám tohle vše vstřebává do celého organizmu. Pak se množí případy alergií, ekzémů a různých dalších potíží.

Na besedách o praní probíráme tato témata :

1) složení klasických pracích prostředků
2) rozdíly a porovnání s ekologickými
3) co vše má vliv na kvalitu praní
4) jak ovlivňují prací prostředky naše zdraví a přírodu
5) jak správně přírodní ekologické prostředky používat a dávkovat
6) názorná ukázka odstranění odolných skvrn od ovoce

Nic Vás to nestojí, tak si přijďte popovídat a dozvědět se, jaké máte jiné možnosti. Jak správně prát a dávkovat, abyste omezili vliv agresivní chemie obsažené v pracích prostředcích na své zdraví, na přírodu a také zbytečně nezatěžovali své prádlo. Každý, kdo přijde, obdrží od nás dárek pro vaši čistou a zdravou domácnost.

Těšíme se na Vás.

 

Nejbližší plánovaná akce :

Pravidelně tyto akce začnou po dokončení rekonstrukce  Klubovny  ve Vedrovicích. O zahájení provozu Vás budeme včas informovat.
Je možné tyto akce též uspořádat na požádání pro menší skupinku i v místě, které si sami určíte (klubovny, mateřská centra, kavárny, u vás doma, pod širým nebem...).

TOPlist

aktualizováno: 21.03.2019 18:25:33