www.zdravadomacnost.eu


VINUM GEL

obj.č.7101 ... 200 ml ... 208 Kč
osvěžující jemně chladivý gel s rostlinnými výtažky (k úlevě při revmatoidní artritidě)obsah 200 ml / 16 bodů
obj.č.7101 ... 208 Kč

obsah 500 ml / 35 bodů
obj.č.7102 ... 455 Kč
.


(id:03-0160)
dostupnost: skladem

____________________________________________________________

Výhody členství v Clubu 21 - nákup za velkoobchodní ceny ... více ZDE
____________________________________________________________


Po aplikaci Vinum gelu budete zaručeně překvapeni. Ze zkušeností našich spotřebitelů, kteří jej aplikovali na ztuhlé klouby, oteklé nohy, pohmoždění kůže, kloubů, svalů aj., je jasné, jak jim gel pomáhá uvolnit napětí a ztuhlost kloubů, významně snižuje otoky a ulevuje od nepříjemných až bolestivých pocitů, včetně chronických bolestí a revmatoidní artritidy. Blahodárný účinek se v mnoha případech dostavuje již po několika minutách.

Vinum gel je bez parfému a bez konzervačních látek. Obsahuje mimořádně účinné aktivní látky. Extrakt z listů Révy vinné obsahuje množství flavonoidů, z nichž je nejdůležitější skupina antokyanů, což jsou super-antioxidanty, které pomáhají chránit tělo a zahnat viry, infekce a záněty. Bylo prokázáno, že mají vliv na lepší proudění krve a snižování otoků. Dále obsahuje polyfenoly, které jsou opět silnými antioxydanty. Extrakt z květu Arniky horské obsahuje množství přírodních látek, u nichž byl prokázán jejich protizánětlivý účinek.

Vinum gel přináší úlevu při potížích z pohmoždění kůže, svalů a kloubů. Extrakt z květu Ibišku obsahuje množství AHA kyselin pro zlepšení vzhledu pokožky. Dále obsahuje hydratační složku a silici z Máty peprné pro její antiseptické a vonné účinky. Pak Alcohol na prokrvení pokožky a Mentol též na prokrvení pokožky a pro příjemný chladivý pocit.
 

Naše zkušenosti najdete - ZDE

Další informace a zkušenosti na stránkách výrobce Missiva - ZDE

 

TOPlist

aktualizováno: 20.02.2019 18:00:03