ÚVOD  >>  MISSIVA, Projekt srdce

MISSIVA, Projekt srdce

Firma Missiva je naše česká firma, s jejímiž majiteli jsme se osobně seznámili na podzim roku 2013. Jsou to úžasní lidé, kteří se rozhodli něco udělat pro zdraví své, dalších lidí a přírody kolem nás. Je to rodina Špeldova ze Rtyně nad Bílinou u Ústí nad Labem, kteří v roce 1996 založili rodinnou firmu Missiva a začali vyvíjet a vyrábět na základě přírodních receptur ekologicky šetrné přípravky na praní, na úklid, bylinnou kosmetiku a potravinové doplňky. Spolupráci jim nabídl vědec prof. Milan Bareš, který pro ně tyto receptury vyvinul. Později začali také spolupracovat s českým lékařem a specialistou na civilizační choroby MUDr. Karlem Erbenem a ruským profesorem medicíny MUDr. Sergejem Jakovlevičem Sokolovem Dr.Sc.
Díky svému úsilí, vytrvalosti a těmto skvělým lidem se vypracovali od jediného výrobku na mytí nádobí až po sortiment několika desítek produktů, a od výroby v malé místnosti až k postavení moderní výrobní haly ve Rtyni.

Firma Missiva se řídí heslem: 
"Naši planetu jsme nezdědili po svých předcích, ale půjčili jsme si ji od svých dětí !"

Vznikl zde krásný Projekt srdce, který je neustále obohacován zkušenostmi nových členů klubu spotřebitelů.
Club 21.století je neustále rostoucí skupina lidí, kteří si uvědomují svoji zodpovědnost za svůj postoj k ekologii, ekonomice a za své každodenní jednání.

 "Má planeta v mých rukou, v mém srdci"

  Cílem prezentace Projektu srdce je ukázat, jak jsou lidé manipulováni reKLAMou a myšlením konzumní společnosti. Jak může kdokoliv změnit celý svůj životní styl takovou maličkostí, jako je změna svých nakupovacích návyků a změnou svého myšlení. Jak je důležité zamyslet se nad vším, co během dne děláme, jak smýšlíme a co je pro nás i pro ostatní užitečné a prospěšné. Jak se celý život skládá z maličkostí a z okamžiků. A jak taková maličkost nebo okamžik dokáže měnit běh věcí. Jak obrovský vliv má člověk na člověka a jak vzájemně ovlivňujeme svá přesvědčení. Kam směřujeme naši pozornost, tam se ubírá náš život.

V médiích denně vidíme jen násilí a beznaděj, stále je v nás podporován strach o budoucnost. A když to stále sledujeme, tak to také žijeme. Kvalitu našeho života můžeme změnit jen směřováním naší pozornosti - NE na boj proti tomu, co nechci, ale na lásku a péči o to, co chci !!! Jen to co chci, co můžu já sám změnit a udělat, má smysl pro každého z nás. Jen to nás učiní šťastnými a spokojenými.

Láska, radost a mír nás s druhými spojuje - nenávist, strach a násilí nás od sebe odděluje !

Příležitost firmy Missiva je jednou z příležitostí, není jediná. Cílem prezentace, je představit firmu, ale není cílem, aby po prezentaci každý člověk s námi začal spolupracovat, nakupovat právě naše produkty. Cílem je, aby pochopil, že má velkou cenu, že má v každém okamžiku možnost volby. Že peníze (ne na přežívání, ale opravdové peníze), které nemusí počítat, k němu mohou přijít jen prostřednictvím toho, co ho baví, z čeho je nadšen, co miluje. A pokud ho naše příležitost osloví, je to skvělé! Pokud ne, je to skvělé taky, pokud přestane plakat, nadávat, obviňovat všechno a všechny okolo a začne hledat, co by ho bavilo. My mu můžeme ukázat směr, ale dál už musí sám.

***** ***** ***** ***** ***** ***** *****

Majitelé firmy Missiva se rozhodli, že budou se svými výrobky seznamovat další lidi právě formou osobního doporučování spokojených spotřebitelů, což vyjde podstatně levněji, než klasický obchod, který známe.

Když je člověk s něčím spokojen, tak je zcela přirozené, že se o svoji dobrou zkušenost podělí. A tohle je daleko účinnější a důvěryhodnější, než placená reklama v médiích, kde ten, kdo o výrobku mluví, o něm kolikrát neví vůbec nic. Ani v obchodě se člověk málokdy setká s tím, že mu prodavač podá informace o tom, jak výrobek použít, jak působí, na co vše je dobrý. A že by Vám odsypali třeba prášek na praní zdarma na vyzkoušení, to také není běžné.

V klasickém obchodě musíme zaplatit spoustu lidí, kteří na výrobek po cestě od výrobce ke spotřebiteli třeba jen sáhnou nebo někam přerovnají. Nikdy ho ani nepoužijí, ale zaplatit je musíme. Takže je tu nejen výrobce a spotřebitel, ale i velkosklady, doprava, obchodní řetězce, energie v těchto obchodech, regálné a nejdražší pak ze všeho reklama. Myslíte si, že potřebujeme reklamu na to, abychom si umyli nádobí nebo vyprali?

Jednodušší a daleko levnější způsob je právě cesta od výrobce přímo ke spotřebiteli. A tak odpadají tyto drahé mezičlánky. Výrobky pak mohou obsahovat daleko kvalitnější vstupní suroviny a být přitom levné.

Firma Missiva předává myšlenku, jak změnit přístup k přírodě a k nám samotným. Máme ve svých rukou směr dalšího vývoje, máme možnost rozhodnout, co bude dál. Jaká bude příroda, jaké bude zdraví dalších generací. V srdci každého z nás je jedna silná touha - mít zdravé a šťastné děti. V srdcích našich dětí je stejně silná touha. Produkty Clubu 21 naplňují myšlenky, které tkají vizi krásného světa, zdraví lidí a živé přírody. Proto nás baví a naplňuje práce s Clubem 21.

Naplňováním Projektu srdce můžeme mezi lidi šířit nejen tyto skvělé výrobky, ale i úctu a lásku k sobě samému, k lidem kolem nás, k přírodě a všemu živému. Poznávat nové skvělé lidi, které bychom za normálních okolností nikdy nepoznali a ze kterých se postupně stávají přátelé. Kolikrát už jsme se přesvědčili, že Projekt srdce není jen o výrobcích, ale i o lidech, o přátelství a pomoci.

TOPlist
Potřebujete se na něco zeptat? Jsme tu pro vás
Nový vzkaz na e-mail
Jméno
e-mail
text
Opište číslo