www.zdravadomacnost.eu

ÚVOD  >>  Možnosti s Clubem 21

CLUB 21 - členství a možnosti pro vás


1) Chcete si chránit své zdraví a přírodu? - používejte ve své domácnosti ekologické a snadno odbouratelné prostředky bez agresivní chemie. Článek na toto téma najdete ZDE

2) Chcete opravdu šetřit na svých nákupech až 50%? - používejte koncentráty, vodu si napustíte doma a neplaťte běžný obchodní systém a předraženou reklamu, která je obsažená v ceně všech výrobků v obchodech. Srovnání cen najdete ZDE

3) Chcete získat ke svému příjmu ještě jednou tolik? - uklízejte kvalitními a funkčními prostředky od Missivy místo běžnou drogerií, sdílejte své zkušenosti a získáte velmi slušné odměny. Otázka pro vás: Bohatnete svými nákupy? - více informací najdete ZDE


V PŘEHLEDU PRODUKTŮ najdete všechny výrobky, jejich vlastnosti, použití a zkušenosti s nimi, jak naše, tak i dalších lidí. Objednávat je pak můžete v objednávkovém systému přímo ze skladu výrobce, a to přihlášením na své přidělené zákaznické číslo.  Návod na objednávání najdete ZDE.
Pokud své zakaznické číslo ještě nemáte, stačí si vybrat možnost "registrovaná domácnost" nebo "členství v Clubu 21" a zaregistrovat se na
TOMTO ODKAZE. Do 24 hodin vám pošleme vaše zákaznické číslo, díky kterému již budete moci objednávat přímo v objednávkovém systému Missivy ZDE za ceny, které si zvolíte.

 

VAŠE MOŽNOSTI:


Nejste členem Clubu 21 = nakupujete za katalogové ceny:

- běžné prodejní ceny na internetu a v katalogu,

- jste "registrovaná domácnost", tedy nejste členem klubu spotřebitelů Club 21 a neplatíte členský příspěvek,

- při objednávání se vám zobrazují jen katalogové ceny,

- za svoje nákupy nemáte možnost získat odměny,

- nemáte možnost nákupu výhodných balíčků, které Missiva nabízí pouze novým členům Clubu 21,

- pokud máte své zákaznické číslo od nás, máte kdykoliv možnost přihlásit se zde do klubu spotřebitelů Clubu 21 a to tak, že provedete znovu svoji registraci na výše uvedeném odkaze a vyberete si možnost  "jsem RD a chci převod na člena Clubu 21".


Doporučujeme vám stát se členem klubu spotřebitelů -
jste členem Clubu 21 = nakupujete za velkoobchodní ceny:

- velkoobchodní ceny bez 30% marže = stálá sleva oproti katalogové -23%,

- jste "člen Clubu 21", kdy v 1.objednávce uhradíte symbolický poplatek za zřízení vašeho zákaznického účtu 20 Kč (jednorázový poplatek/obchodní podmínky) a členský příspěvek 120 Kč na 1 rok. Toto se vám vyplácí při objednání produktů již nad 600 Kč (v plných cenách) za celý rok.

- při objednávání se vám zobrazují jen členské ceny,

- za svoje nákupy získáváte odměny a dárky,

- máte možnost využít v 1.objednávce obrovské slevy buď na prací program "Permon 5P", nebo na "Balíček Energoton" na podporu svého zdraví, které Missiva nabízí jako dárek všem novým členům Clubu 21.
Prací program Permon 5P stojí v katalogových cenách 788 Kč a balíček Energoton 936 Kč ... vy máte možnost jeden z nich získat v této první objednávce za 360 Kč. Vyberte si, který je pro vás zajímavější.

Jedinečná příležitost, tak ji nepřehlédněte, v dalších objednávkách tohoto využít již nelze !!!

- nemáte povinné pravidelné odběry, můžete si objednat cokoliv a kdykoliv potřebujete. Pokud se vám budou výrobky líbit a budete chtít nakupovat i příští rok, členství si prodloužíte opět uhrazením členského příspěvku na další rok. Když si nic neobjednáte, váš účet po 24 měsících zanikne.


Všechny možnosti, jak můžete pro sebe využít členství v Clubu 21:

1)  Pouze k výhodným nákupům pro osobní potřebu, kdy oproti běžné drogerii šetříte v průměru 25% díky koncentrovanosti výrobků a pak také stabilně šetříte dalších 23% díky velkoobchodním cenám.

2)  Sdílíte své zkušenosti s výrobky se svými přáteli a předáváte jim informace, že i oni se mohou stát členy Clubu 21, šetříte své zdraví a přírodu, šetříte na svých nákupech. Získáváte odměny za sdílení svých zkušeností, třeba formou výrobků zdarma nebo při vyšším obratu formou provizí.

3)  Pokud budete chtít, je tu i možnost tyto výrobky prodávat a získávat 30% z obratu.


Neváhejte se na cokoliv zeptat, jsme tu pro vás. Vyberte si, co je vám blízké a co vám udělá radost. Když nám řeknete, co vás zajímá a co byste rádi získali, pomůžeme vám - pro vaši radost, spokojenost a prosperitu. Těší nás, když se vám daří.


Další informace o tom, jaký je rozdíl mezi běžným nákupem v obchodě a nákupem od výrobce Missiva a také co vše vám to může přinést, najdete v článku: "Profesionální spotřebitelství".


ZDE najdete názornou ukázku, jak je nakupování ekologických koncentrátů daleko výhodnější a podstatně levnější, než běžná drogerie.


Seznamte se s výrobky, pročtěte si jejich popis a srovnejte ceny, ručíme vám za ně. Všechny ve své domácnosti používáme a jsme s nimi velmi spokojeni. Klidně se ptejte, poradíme vám s výběrem nebo sdělíme naši zkušenost pro vaši lepší orientaci.

TOPlist

aktualizováno: 17.01.2019 08:44:55