www.zdravadomacnost.eu

ÚVOD  >>  Možnosti s Clubem 21

CLUB 21 - členství a možnosti pro vás


1) Chcete si chránit své zdraví a přírodu? - používejte ve své domácnosti ekologické a snadno odbouratelné prostředky bez agresivní chemie. Běžné úklidové prostředky zanechávají ve vašich domácnostech chemickou stopu, která škodí vašemu zdraví. Článek na toto téma najdete ZDE

2) Chcete místo hledání neustálých slev opravdu šetřit na svých nákupech až 50%? - používejte koncentráty, vodu si napustíte doma a neplaťte běžný obchodní systém a předraženou reklamu, která je obsažená v ceně všech výrobků v obchodech. Srovnání cen najdete ZDE

3) Chcete získat peníze navíc místo pouhého utrácení? - uklízejte kvalitními a funkčními prostředky od Missivy místo běžnou drogerií, sdílejte své zkušenosti a získáte velmi slušné odměny. Otázka pro vás: Bohatnete svými nákupy? - více informací najdete ZDE


V "PŘEHLEDU PRODUKTŮ" najdete všechny výrobky, jejich vlastnosti, použití a zkušenosti s nimi, jak naše, tak i dalších lidí. Objednávat je pak můžete v objednávkovém systému přímo ze skladu výrobce, a to přihlášením na své přidělené zákaznické číslo. Návod na objednávání najdete ZDE.
Pokud své zakaznické číslo ještě nemáte, napište si o něj, rádi vám ho u výrobce Missiva zajistíme.
Napište jen, jakou možnost jste si vybrali: "1) nákup za plné ceny" nebo "2) členství v Clubu 21" (bližší info níže v textu - viz. VAŠE MOŽNOSTI). Do 24 hodin vám pošleme vaše zákaznické číslo, díky kterému již budete moci objednávat přímo v objednávkovém systému Missivy ZDE za ceny, které si zvolíte.

 

VAŠE MOŽNOSTI:


nejste členem Clubu 21 = nakupujete za plné katalogové ceny:

- běžné prodejní ceny na internetu a v katalogu,
- nejste členem klubu spotřebitelů Club 21 a neplatíte členský příspěvek,
- při objednávání se vám zobrazují jen plné katalogové ceny,
- za svoje nákupy nemáte možnost získat odměny,

- nemáte možnost nákupu výhodných balíčků, které Missiva nabízí pouze novým členům Clubu 21,
- pokud máte své zákaznické číslo od nás, máte kdykoliv možnost přihlásit se zde do klubu spotřebitelů Clubu 21 a to tak, že provedete znovu svoji registraci na výše uvedeném odkaze a vyberete si možnost "chci převod na člena Clubu 21".


Doporučujeme vám stát se členem klubu spotřebitelů -
jste členem Clubu 21 = nakupujete za velkoobchodní ceny:

- velkoobchodní ceny bez 30% marže = stálá sleva oproti katalogové -23%,
- jste členem klubu spotřebitelů Club 21, kdy v 1.objednávce uhradíte symbolický poplatek za zřízení vašeho zákaznického účtu
20 Kč (jednorázový poplatek/obchodní podmínky) a členský příspěvek 120 Kč na 1 rok. Toto se vám vyplácí při objednání produktů již nad 600 Kč (v plných cenách) za celý rok.

- při objednávání se vám zobrazují již velkoobchodní členské ceny,
- za svoje nákupy získáváte odměny a dárky, také máte možnost výdělku peněz

- můžete využít v 1.objednávce velké slevy buď na prací program "Permon 5P", nebo na "Balíček Energoton" na podporu svého zdraví, které Missiva nabízí jako dárek všem novým členům Clubu 21.
Prací program Permon 5P stojí v katalogových cenách 788 Kč a balíček Energoton 936 Kč ... vy máte možnost jeden z nich získat v této první objednávce za 360 Kč. Vyberte si, který je pro vás zajímavější.

Jedinečná příležitost, tak ji nepřehlédněte, v dalších objednávkách tohoto už využít nelze !!!

Pokud si nevyberete žádný tento balíček, stačí objednat výrobky v částce min. za 360 Kč (již v cenách velkoobchodních).

- nemáte povinné pravidelné odběry, můžete si objednat cokoliv a kdykoliv potřebujete. Pokud se vám budou výrobky líbit a budete chtít nakupovat i příští rok, členství si prodloužíte opět uhrazením členského příspěvku na další rok. Když si nic neobjednáte, váš účet po 24 měsících zanikne.


Všechny možnosti, jak můžete pro sebe využít členství v Clubu 21:

1)  Pouze k výhodným nákupům pro osobní potřebu, kdy oproti běžné drogerii šetříte v průměru 30% díky koncentrovanosti výrobků a pak také stabilně šetříte dalších 23% díky velkoobchodním cenám.

2)  Sdílíte své zkušenosti s výrobky se svými přáteli a předáváte jim informace, že i oni se mohou stát členy Clubu 21, šetříte své zdraví a přírodu, šetříte na svých nákupech. Získáváte odměny za sdílení svých zkušeností, podle výše obratu celé vaší spotřebitelské skupiny, a to formou výrobků zdarma nebo při vyšším obratu pak formou peněz na účet.

3)  Pokud budete chtít, je tu i možnost tyto výrobky prodávat a získávat 30% z obratu.

Neváhejte se na cokoliv zeptat, jsme tu pro vás. Napište si o více informací a vyberte si, co je vám blízké a co vám udělá radost. Když nám řeknete, co vás zajímá a co byste rádi získali, pomůžeme vám - pro vaši radost, spokojenost a prosperitu. Těší nás, když se lidem daří.


Další informace o tom, jaký je rozdíl mezi běžným nákupem v obchodě a nákupem od výrobce Missiva a také co vše vám to může přinést, najdete v článku: "Profesionální spotřebitelství".

ZDE najdete názornou ukázku, jak je nakupování ekologických koncentrátů daleko výhodnější a podstatně levnější, než běžná drogerie.

Seznamte se s výrobky, pročtěte si jejich popis a srovnejte ceny, ručíme vám za ně. Téměř všechny ve své domácnosti používáme a jsme s nimi velmi spokojeni. Klidně se ptejte, poradíme vám s výběrem nebo sdělíme naši zkušenost pro vaši lepší orientaci.

TOPlist

aktualizováno: 03.07.2019 09:55:13