www.zdravadomacnost.eu

ÚVOD  >>  O PRODUKTECH, NÁVODY  >>  Návod na objednávání

Návod na objednávání v "objednávkovém systému Missivy"
pro členy Clubu 21


DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ:

Pokud si svoji první objednávku usktečníte přes "vstup pro nového zákazníka" na stránkách Missivy, budete nakupovat za ceny maloobchodní, tedy ty nejvyšší a nezískali byste žádné slevy ani výhody. Buď požádejte člověka, který vás s výrobky seznámil nebo nám napište, rádi vám registraci pro nákup za ty nejnižší ceny a získání všech výhod a možností zajistíme.

Toto je návod pro ty, kteří již své zákaznické číslo mají.


Pro správnou funkčnost objednávkového programu používejte prohlížeč: Mozilla, Explorer a jiný. Google Chrom bohužel nepodporuje jednu z funkcí, která je pro bezproblémové pořízení objednávek nutná. Děkujeme za pochopení.


POZNÁMKA:

Při zahájení objednávky naskočí automaticky hned na začátku objednávání i poštovné 100,-Kč a balné 20,-Kč. V okamžiku, když objednávka (platí také pro sloučenou) přesáhne 1000,-Kč, tak položka poštovného z objednávky zmizí, zůstane jen balné 20,-Kč.


Postup při objednávce:


bod 1)  Otevřete stránky … www.missiva.cz

bod 2)  Kliknete vpravo nahoře na modré políčko "CHCI OBJEDNAT".

bod 3)  Otevře se stránka, kde do horního políčka zadáte svoje zákaznické číslo a kliknete na "Odeslat autentizační kód".

bod 4)  Na mobil vám dojde kód, který přepíšete do druhého okénka a kliknete na "Přihlásit".

bod 5)  Objeví se stránka objednávkového systému. Kliknete na "Objednávka".

bod 6)  Objeví se stránka pro objednávání, kde si zkontrolujete údaje, které jsou předvyplněné a můžete začít s objednáváním. Můžete si zde změnit i doručovací adresu, pokud chcete poslat jinam, než na adresu zadanou v systému při registraci. V případě, že si změníte způsob platby z úhrady dobírkou na úhradu převodem z účtu, a to v kolonce "Odběr", z firmy Missiva vám dojde na email potvrzení s číslem účtu, na který zaplatíte a po připsání částky na firemní účet, firma odešle balík. Před začátkem objednávání je dobré mít na papíře napsaná objednací čísla, než vybírat z ceníku, je to rychlejší. Záleží na vás, jak vám to bude vyhovovat.

bod 7)  Do kolonky výrobek vyplníte objednací číslo a potvrdíte enterem.

bod 8)  Naskočí název výrobku, doplníte množství a opět potvrdíte enterem. Takto pokračujete s celou objednávkou.

bod 9)  Pokud objednáváte pouze na sebe, můžete objednávku "Odeslat".

bod 10)  V případě objednávek pro více členů dohromady kliknete na "Přidat objednávku".

bod 11)  Vyplníte "Č.zákazníka" dalšího člena a vytvoříte jeho objednávku (body 7 a 8). A tak pokračujete, podle toho, s kolika členy jste se domluvili na společné objednávce. Pak kliknete na "Odeslat" (bod 9).

bod 12)  Zásilka dojde poštou na člena, který celé objednávání začal a má objednávkový list 001. Další pak 002, 003… Každý budete mít vystavenu svou fakturu, akorát vše přijde v jednom balíku, což se hodí při objednávce, která nepřesahuje u jedince 1000,-Kč, aby se nemuselo platit poštovné.

TOPlist

aktualizováno: 26.10.2020 17:35:40