www.zdravadomacnost.eu

ÚVOD  >>  O PRODUKTECH, NÁVODY  >>  Návod na objednávání

Návod na objednávání v "objednávkovém systému Missivy"
pro členy Clubu 21


DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ:

Pokud si svoji první objednávku usktečníte přes "vstup pro nového zákazníka" na stránkách Missivy, budete nakupovat za ceny maloobchodní, tedy ty nejvyšší. Tak na to buďte opatrní.

Toto je návod pro ty, kteří již své zákaznické číslo mají. Pokud ještě své zákaznické číslo nemáte a chcete využívat některou z výhod členství v Clubu 21, tak si svoji první objednávku uskutečněte přes „e-objednávky“ na těchto stránkách nebo nám pošlete email a nebo zavolejte, rádi pro vás výhodné ceny zařídíme.

POZNÁMKA:

Při zahájení objednávky naskočí automaticky hned na začátku objednávání i poštovné 100,-Kč a balné 20,-Kč. V okamžiku, když objednávka (platí také pro sloučenou) přesáhne 1000,-Kč, tak položka poštovného z objednávky zmizí, zůstane jen balné.


Postup při objednávce:


bod 1)  Otevřete stránky … www.missiva.cz

bod 2)  Kliknete vpravo nahoře na modré políčko "CHCI OBJEDNAT".

bod 3)  Otevře se stránka, kde do horního políčka zadáte svoje zákaznické číslo a kliknete na "Odeslat autentizační kód".

bod 4)  Na mobil vám dojde kód, který přepíšete do druhého okénka a kliknete na "Přihlásit".

bod 5)  Objeví se stránka objednávkového systému. Kliknete na "Objednávka".

bod 6)  Objeví se stránka pro objednávání, kde si zkontrolujete údaje, které jsou předvyplněné a můžete začít s objednáváním. Můžete si zde změnit i doručovací adresu, pokud chcete poslat jinam, než na adresu zadanou v systému při registraci. V případě, že si změníte způsob platby z úhrady dobírkou na úhradu převodem z účtu, a to v kolonce "Odběr", z firmy Missiva vám dojde na email potvrzení s číslem účtu, na který zaplatíte a po připsání částky na firemní účet, firma odešle balík. Před začátkem objednávání je dobré mít na papíře napsaná objednací čísla, než vybírat z ceníku, je to rychlejší. Záleží na vás, jak vám to bude vyhovovat.

bod 7)  Do kolonky výrobek se vyplníte objednací číslo a potvrdíte enterem.

bod 8)  Naskočí název výrobku, doplníte množství a opět potvrdíte enterem. Takto pokračujete s celou objednávkou.

bod 9)  Pokud objednáváte pouze na sebe, můžete objednávku "Odeslat".

bod 10)  V případě objednávek pro více členů dohromady kliknete na "Přidat objednávku".

bod 11)  Vyplníte "Č.zákazníka" dalšího člena a vytvoříte jeho objednávku (body 7 a 8). A tak pokračujete, podle toho, s kolika členy jste se domluvili na společné objednávce. Pak kliknete na "Odeslat" (bod 9).

bod 12)  Zásilka dojde poštou na člena, který celé objednávání začal a má objednávkový list 001. Další pak 002, 003… Každý budete mít vystavenu svou fakturu, akorát vše přijde v jednom balíku, což se hodí při objednávce, která nepřesahuje u jedince 1000,-Kč, aby se nemuselo platit poštovné.

TOPlist

aktualizováno: 15.11.2018 18:13:11