kvalitní ekologické produkty pro každý den

ÚVOD  >>  O PRODUKTECH, NÁVODY

PRODUKTY  CLUB 21

Abychom vás s čistým svědomím mohli seznamovat s produkty firmy Missiva, všechny jsme si napřed vyzkoušeli. Máme výborné zkušenosti s pracím programem (mizí ekzémy, lepší se lupenka, tiší se alergie), s prostředky na mytí nádobí (ustupují zažívací potíže a zlepšují se ruce nás "ručních myček"), uklízecí prostředky (nemusí se dělat v rukavicích a dýchat agresivní výpary), přírodní lněná kosmetika (zjemňuje, vyživuje a nevysušuje pokožku, léčí rozpraskané paty a ruce), přírodní potravinové doplňky (posílení imunity, výživa kloubů, očista organizmu …) a spoustu dalších.

Všechny produkty najdete  v e-objednávkách  včetně podrobného popisu, cen a objednacích čísel.

Je na každém člověku, jestli je ochoten udělat něco pro zdraví své, svých dětí a přírody kolem nás. Jestli přestaneme to své tělo ničit agresivní chemií a začneme ho hýčkat přírodními produkty.

Produkty firmy Missiva jsou vyráběny z obnovitelných přírodních zdrojů v super koncentrované podobě (nevozí se po světě voda, té máme doma v kohoutku dost), s ohledem na životní prostředí a za velmi příznivou cenu. Je známá věc, že spotřebitel se rozhodne pro ekologický výrobek, jen když ho nestojí víc než běžný. Jsou šetrné k přírodě a nezpůsobují lidem žádné alergie. V přírodě se odbourávají během několika málo dnů (na rozdíl od agresivní chemie, která se odbourává několik desítek let).

Běžně dostupné výrobky v obchodech - jak na úklid, na očistu těla, kosmetika, hojivé masti i potravinové doplňky, obsahují velké množství různých chemických konzervantů, které sice hodně prodlužují dobu trvanlivosti, ale snižují kvalitu výrobků.
Všechny výrobky firmy Missiva obsahují minimum konzervačních látek, a to hlavně přírodních. Proto trvanlivost těchto výrobků je vždy asi 1 rok, u některých i méně, aby neztratily svou vyjímečnou kvalitu.


Pro lepší přehlednost jsme zpracovali tabulku, kde jsou ceny klasické drogerie (zjištěné z akcí v supermarketech a z internetových portálů) a ceny ekologických výrobků firmy Missiva. Při srovnání zjistíte, že i když jsou produkty firmy Missiva přírodní, tak mohou být dokonce levnější, a to je právě ta obrovská výhoda nákupu přes internet přímo od výrobce.

V další tabulce najdete stručný přehled nejzákladnějších produktů - ceny koncentrátů a přepočítané ceny v naředěném stavu na přímé použití.
Porovnejte si náklady na 0,5 litru prostředku, který běžně používáte s produkty v tabulce.

 

TOPlist