ÚVOD  >>  O PRODUKTECH

O PRODUKTECH "CLUB 21"

Uklízíte doma, perete a myjete se? ... Jasně že, děláme to všichniS výrobky od firmy Missiva budete tyto činnosti dělat s radostí. Všechny je máme vyzkoušené, každodenně je používáme a za žádné jiné bychom je už nevyměnili. Přináší nám všem zdraví a spokojenost.

Běžnými chemickými prostředky se při úklidu málem udusíte, ale Mediem budete nadšeni. Koupelna se vám bude krásně lesknout a ta vůně po úklidu! A poradí si s veškerou špínou, vodním kamenem i rzí.

S Celestinkou na mytí nádobí se po pár dnech nebudete chtít rozloučit, protože je velmi šetrná k vašim rukám a nádobí budete mít krásně umyté a lesklé. Žádné naschlé kapky, žádné šmouhy a žádné popraskané prsty.

Další super pomocník v kuchyni je Troubelín na zapečené hrnce, troubu a velkou mastnotu. Také ho použijte na čištění krbových dvířek a budete koukat, jak si s nimi poradí - bezkounkurenční účinnost.

S pracím programem Permon získáte velmi šetrného pomocníka na praní vašeho prádla. Běžné prostředky na praní obsahují spoustu plnidel, dráždivých přísad a parfémů a z prádla se nikdy dokonale nevymáchají. Pak se vám každým zapocením dostanou pokožkou do těla a je zle. Svědí vám celý člověk a postupně se vám zanáší celý organizmus. V pozdějším věku se pak lidé diví, proč mají tolik neduhů. S Permonem budete mít prádlo doopravdu čisté, měkoučké, zůstanou mu svěží barvy a vaše tělo vám poděkuje za tu něžnou péči.

Tělová kosmetika obsahuje panenské oleje, hlavně lněný, meruňkový a pupalkový. Úžasně rozmazlí vaši pokožku. A co říkáte na pocit mít krásné hladké nohy a zdravé paty bez prasklin? Krém Goliáš již mnoha lidem pomohl tento problém vyřešit. Zpočátku byli skeptičtí, ale když zkusili, byli mile překvapeni jeho účinkem.

Ještě se v krátkosti zmíníme o zubních gelech. Neznáme jiné zubní prostředky, které zajistí tak krásný pocit dokonale čistých a hladkých zubů, a to po celý den. Navíc máme odzkoušeno, že zubní gel s hřebíčkem vám stoprocentně zklidní citlivé zuby a dásně. Při pravidelném používání úžasně řeší problémy s paradentózou. Váš zubař bude koukat, jak se váš stav výrazně zlepšil.

A na závěr výběru těch nejskvělejších produktů ještě přidáme malý bonbónek - Sněhurka hřejivá - skvost pro vaše unavená záda a klouby. Po pravidelném mazání Sněhurkou se budete cítit jako znovuzrození. A ještě jeden náš super poznatek - Sněhurka hřejivá vám krásně zklidní problémy s karpálními tunely. Hodně lidí tento problém trápí a je lepší začít mazat, než jít na bolestivou operaci.

Toto je na úvod ve stručnosti jen pár produktů, abyste si o nich udělali obrázek - jaké jsou a jaký z nich můžete mít užitek. Vyzkoušeli jsme toho hodně, ale produkty firmy Missiva vyhrály na celé čáře. A navíc budete mít dobrý pocit, že ze své domácnosti nevypouštíte nic škodlivého. Přispíváte tak svým malým dílečkem k ochraně přírody, aby zůstala krásná a čistá i pro naše děti. Když každý uděláme tak malinko, všichni dohromady dokážeme mnoho !!!

Všechny produkty najdete v přehledu produktů Club 21  nebo  v e-objednávkách  včetně podrobného popisu, cen a objednacích čísel.

Produkty firmy Missiva jsou vyráběny z obnovitelných přírodních zdrojů v super koncentrované podobě (nevozí se po světě voda, té máme doma v kohoutku dost), s ohledem na životní prostředí a za velmi příznivou cenu. Je známá věc, že spotřebitel se rozhodne pro ekologický výrobek, jen když ho nestojí víc než běžný. Jsou šetrné k přírodě a nezpůsobují lidem žádné alergie. V přírodě se odbourávají během několika málo dnů (na rozdíl od agresivní chemie, která se odbourává několik desítek let).

Běžně dostupné výrobky v obchodech - jak na úklid, na očistu těla, kosmetika, hojivé masti i potravinové doplňky, obsahují velké množství různých chemických konzervantů, které sice hodně prodlužují dobu trvanlivosti, ale snižují kvalitu výrobků.
Všechny výrobky firmy Missiva obsahují minimum konzervačních látek, a to hlavně přírodních. Proto trvanlivost těchto výrobků je vždy asi 1 rok, u některých i méně, aby neztratily svou vyjímečnou kvalitu.


Motto, kterým se řídí firma Missiva při výrobě svých produktů:
"Naši planetu jsme nezdědili pro svých předcích, ale půjčili jsme si ji od svých dětí"

TOPlist
Potřebujete se na něco zeptat? Jsme tu pro vás
Nový vzkaz na e-mail
Jméno
e-mail
text
Opište číslo