www.zdravadomacnost.eu

ÚVOD  >>  E-OBJEDNÁVKY  >>  Obchodní podmínky


Obchodní podmínky zprostředkování objednávek
produktů od výrobce Missiva, s.r.o.


1. ÚVODNÍ USTANOVENÍ

Tyto Obchodní podmínky zprostředkování objednávek (dále jen OPZO) upravují vzájemná práva a povinnosti spotřebitele na straně jedné (dále jen Spotřebitel) a zprostředkovatele Helena Doubková, Vedrovice 148, 67175 Vedrovice, IČO: 05188351, tel.: +420736449069, email: zhdoubkovi@seznam.cz, web: www.zdravadomacnost.eu, na straně druhé (dále jen Zprostředkovatel), která vznikají při zprostředkování objednávek přes „e-objednávky“ umístěných na výše uvedené webové adrese a doručované Spotřebiteli přímo ze skladu výrobce Missiva, spol. s r.o. www.missiva.cz.


2. UZAVŘENÍ SMLOUVY

2.1. Kupní smlouva vzniká přímo mezi Spotřebitelem a výrobcem Missiva, spol. s r.o. a řídí se Obchodními podmínkami výrobce, včetně platného Reklamačního řádu, který je součástí Obchodních podmínek výrobce Missiva. Jeho znění ZDE

2.2. Spotřebitel není povinen Zprostředkovateli hradit žádné poplatky za zprostředkování ani za žádné jiné další služby. Zákaznický servis a poradenství je bezplatné.

2.3. Doklad o zakoupení produktů (faktura) je Spotřebiteli vystaven přímo výrobcem Missiva, spol. s r.o. a zaslána v balíku s objednanými produkty.

2.4. Spotřebitel má při nákupu možnost výběru :
a) vybere si zboží za snížené velkoobchodní (členské) ceny, kdy mu bude v první objednávce přičten členský příspěvek na rok v ceně 120,-Kč + jednorázová platba za zřízení zákaznického účtu 20,-Kč.  V případě zájmu prodloužení členství na další rok si Spotřebitel zadá do své první objednávky začátkem roku, nejlépe do konce února, objednací číslo členského příspěvku (platí pro objednávání v systému výrobce Missiva). Při využití "e-objednávek bude Spotřebiteli prodlužovací členský příspěvek přičten automaticky.
b) vybere si zboží za plné maloobchodní (katalogové) ceny (uvedené na stránkách výrobce Missiva a v tištěném katalogu), kdy se ho členský příspěvek netýká. Nakupuje zboží za plné ceny včetně 30% marže.


3. DORUČOVÁNÍ A PLATBA

3.1. Doručování produktů Spotřebiteli bude prováděno na adresu, kterou Spotřebitel uvede v příslušné objednávce, přímo ze skladu výrobce Missiva, spol. s r.o., a to způsobem zvoleným při objednávce.

3.2. Při uskutečnění objednávky přes „e-objednávky“ v pracovní dny do 10-ti hodin dopoledne, bude balík doručen druhý pracovní den (odst.3.3.a, 3.3.b) nebo po domluvě (odst.3.3.c) na uvedenou adresu. Při pozdějším objednání se doručení posouvá o 1 pracovní den.

3.3. Cena dopravy: 
a) objednávky ve výši  do  1000,-Kč, Česká pošta nebo GEIS … balné 20,- + poštovné 100,-
b) objednávky ve výši nad 1000,-Kč, Česká pošta nebo GEIS … balné 20,- + poštovné  0,-
c) objednávky ve výši nad  500,-Kč – naše doprava viz.mapa  …  0,-Kč
d) objednávky v jakékoliv výši  
– osobní odběr Vedrovice 148  …  0,-Kč

3.4. Způsob platby:
a)  zaplacení dobírky při převzetí na poště,
b)  při převzetí balíku od dopravce GEIS – hotovosti nebo kartou,
c)  při převzetí balíku při dopravě od nás nebo při osobním odběru – v hotovosti
d)  předem na účet Missiva, spol. s r.o. – v tomto případě bude balík doručen další pracovní den po připsání částky na účet, a to balíkem do ruky prostřednictvím České pošty nebo společností GEIS podle výběru Spotřebitele.


4. REKLAMAČNÍ ŘÁD

4.1. Spotřebitel bere na vědomí, že Reklamaci produktů je možno učinit pouze způsobem uvedeným v Obchodních podmínkách a Reklamačním řádu výrobce Missiva, spol. s .r.o. (ZDE), a to:
a) Spotřebitel si reklamaci vyřídí sám přímo u výrobce Missiva, 
b) Spotřebitel pověří Zprostředkovatele, aby toto vyřídil za něj.

4.2. V případě, že Spotřebitel učiní Reklamaci prostřednictvím Zprostředkovatele, tento ji neprodleně předá výrobci Missiva k vyřízení a o průběhu a výsledku Reklamace informuje Spotřebitele.

4.3. Zprotředkovatel se zavazuje, že při postupu Reklamace bude postupovat dle platného Reklamačního řádu výrobce Missiva, spol. s r.o.


5. ZÁVĚREČNÁ USTANOVENÍ

Zprostředkovatel je oprávněn tyto OPZO kdykoliv změnit či doplnit, přičemž je povinen příslušnou změnu Spotřebiteli písemně či elektronicky oznámit. Jestliže Spotřebitel nevysloví do 30-ti dnů od doručení svůj nesouhlas, stává se toto nové znění OPZO závazné pro obě strany.

 

Tyto podmínky nabývají účinnosti dne 1.7.2018

TOPlist

aktualizováno: 15.11.2018 18:13:11