www.zdravadomacnost.eu

PŘEHLED PRODUKTŮ > PÉČE O PLEŤ > ČISTÍCÍ PLEŤOVÁ VODA Tea Tree

ČISTÍCÍ PLEŤOVÁ VODA Tea Tree

obj.č.7011 ... 250 ml ... 163 Kč
pro dočištění, zklidnění a tonizaci mastné pleti s projevy aknéobsah 250 ml / 9 bodů
obj.č.7011 ... 163 Kč
.


(id:22-0125)
dostupnost: skladem

____________________________________________________________

Výhody členství v Clubu 21 - nákup za velkoobchodní ceny ... více ZDE
____________________________________________________________


Bylinná čistící pleťová voda Tea Tree pro mastnou pleť s projevy akné je kombinací rostlinných extraktů, ethanolu, oleje z čajovníku a látek, které slouží k účinnému dočištění mastné pleti. Po aplikaci nezanechává pocit vysušené pleti, pleť je po použití svěží, vyrovnaná a připravena k dalšímu ošetření krémem, který dodá pleti dostatečnou rovnováhu.

Obsažený Tea Tree Oil je nejsilnějším širokospektrálním přírodním antiseptikem působícím proti choroboplodným zárodkům, jako jsou viry, bakterie, houby a plísně. Tea Tree Oil ničí choroboplodné zárodky a zabraňuje šíření infekcí. Má silnou schopnost pronikat do poškozených tkání. Tea Tree Oil se používá zejména na ošetření drobných popálenin, vyrážek, akné a kožních plísní.

Pleťovou vodu naneste na kosmetický tampon a jím dočistěte pokožku, vyhněte se očním partiím.

Její používání vám zajistí hebkou pružnou hladkou pleť, pocit svěžesti, čistoty, vitality a mládí, výživu a vitamíny k regeneraci a hydrataci pleti, ochranu před škodlivými vlivy prostředí, minimalizaci drobných vrásek a omezení tvorby nových vrásek. Je určená k dennímu používání i pro velmi citlivou pleť a pro potřebnou vnitřní vláhu pokožky.
 

Informace a zkušenosti na stránkách výrobce Missiva - ZDE

 

TOPlist

aktualizováno: 20.02.2019 18:00:03