www.zdravadomacnost.eu

PŘEHLED PRODUKTŮ > PÉČE O PLEŤ > ČISTÍCÍ PLEŤOVÝ GEL Tea Tree

ČISTÍCÍ PLEŤOVÝ GEL Tea Tree

obj.č.7012 ... 250 ml ... 143 Kč
pro důkladné čištění pleti s projevy aknéobsah 250 ml / 9 bodů
obj.č.7012 ... 143 Kč
.


(id:42-0110)
dostupnost: skladem

____________________________________________________________

Výhody členství v Clubu 21 - nákup za velkoobchodní ceny ... více ZDE
____________________________________________________________


Čistící pleťový gel pro pleť s projevy akné je kombinací rostlinných extraktů, ethanolu, oleje z čajovníku a látek, které slouží k účinnému dočištění mastné pleti. Po aplikaci nezanechává pocit vysušené pleti, pleť je po použití svěží, vyrovnaná a připravena k dalšímu ošetření krémem, který dodá pleti dostatečnou rovnováhu.

Obsahuje Tea Tree Oil, který  je nejsilnějším širokospektrálním přírodním antiseptikem, který ničí choroboplodné zárodky, jako jsou viry, bakterie, houby, plísně a zabraňuje šíření infekcí. Má silnou schopnost pronikat do poškozených tkání. Tea Tree Oil se používá zejména na ošetření drobných popálenin, vyrážek, akné, kožních plísní.

Malé množství čistícího gelu naneste do dlaně jedné ruky. Druhou ruku navlhčete vodou a vytvořte pěnu, kterou jemně promasírujte pokožku obličeje, krku i dekoltu, vyhněte se očním partiím, potom důkladně opláchněte čistou vodou. Pro odstranění odumřelých buněk (max. 2x týdně) naneste malé množství čistícího gelu na předem navlhčený čtvereček z obvazové gázy a tím jemnými krouživými pohyby masírujte pokožku celého obličeje mimo očních partií, masáž provádějte cca 1 minutu, poté pokožku řádně opláchněte čistou vodou.
 

NOVINKA - zatím není odkaz

 

TOPlist

aktualizováno: 20.02.2019 18:00:03