www.zdravadomacnost.eu

e-objednávky > PÉČE O PLEŤ > ČISTÍCÍ PLEŤOVÝ GEL Tea Tree

ČISTÍCÍ PLEŤOVÝ GEL Tea Tree

pro důkladné čištění pleti s projevy akné


obsah 250 ml / 9 bodů:

VO-427012 ... 110 Kč
kat-427012 ... 143 Kč
.


(id:VO-427012 / 9b.)
110,-
dostupnost: skladem

Vysvětlivky zkratek:

kat ... katalogové ceny
VO ... velkoobchodní ceny pro členy Clubu 21 
... více ZDE
__________________________________________________________________________________


Čistící pleťový gel pro pleť s projevy akné je kombinací rostlinných extraktů, ethanolu, oleje z čajovníku a látek, které slouží k účinnému dočištění mastné pleti. Po aplikaci nezanechává pocit vysušené pleti, pleť je po použití svěží, vyrovnaná a připravena k dalšímu ošetření krémem, který dodá pleti dostatečnou rovnováhu.

Obsahuje Tea Tree Oil, který  je nejsilnějším širokospektrálním přírodním antiseptikem, který ničí choroboplodné zárodky, jako jsou viry, bakterie, houby, plísně a zabraňuje šíření infekcí. Má silnou schopnost pronikat do poškozených tkání. Tea Tree Oil se používá zejména na ošetření drobných popálenin, vyrážek, akné, kožních plísní.

Malé množství čistícího gelu naneste do dlaně jedné ruky. Druhou ruku navlhčete vodou a vytvořte pěnu, kterou jemně promasírujte pokožku obličeje, krku i dekoltu, vyhněte se očním partiím, potom důkladně opláchněte čistou vodou. Pro odstranění odumřelých buněk (max. 2x týdně) naneste malé množství čistícího gelu na předem navlhčený čtvereček z obvazové gázy a tím jemnými krouživými pohyby masírujte pokožku celého obličeje mimo očních partií, masáž provádějte cca 1 minutu, poté pokožku řádně opláchněte čistou vodou.
 

NOVINKA - zatím není odkaz

 

TOPlist

aktualizováno: 14.11.2018 19:11:52