www.zdravadomacnost.eu

PŘEHLED PRODUKTŮ > PRANÍ PRÁDLA > PERMON U PREMIUM

PERMON U PREMIUM

obj.č.1152 ... 1 litr (50 praček) ... 330 Kč
na praní prádla s přídavkem změkčující složky


obsah 0,5 litru / 10 bodů
(na 25 praček) nahradí 2 kg prášku
obj.č.1151 ... 178 Kč

obsah 1 litr / 19 bodů
(na 50 praček) nahradí 4 kg prášku
obj.č.1152 ... 330 Kč

obsah 3 litry / 57 bodů
(na 150 praček) nahradí 12 kg prášku
obj.č.1153 ... 936 Kč
.


(id:01-0254)
dostupnost: skladem

____________________________________________________________

Výhody členství v Clubu 21 - nákup za velkoobchodní ceny ... více ZDE
____________________________________________________________


Obsah 1 litru při dávkování 20ml na běžně znečištěné prádlo vystačí na 50 praček (4-5kg prádla). Tedy cena jednoho pracího cyklu vás vyjde na 6,60 Kč.

S Permonem U získáváte ekologický, vynikající, univerzální, tekutý a vysoce koncentrovaný přípravek na praní barevného prádla (kromě vlny a hedvábí – na tento účel použijte Permon J).

Díky Permonu získáte zdravou pokožku, protože ji přestanete vystavovat agresivním složkám v klasických prášcích a gelech. Oblečení, ručníky, povlečení – jsme s nimi v kontaktu 24 hodin denně, tak je důležité, v čem je vypereme.

Pro silně znečištěné prádlo platí dávkování max. 40ml na 4-5kg prádla. Dávkování vyšší než doporučené zbytečně zatěžuje životní prostředí.

Permon neobsahuje ani žádná plnidla, tedy nezanáší vaši pračku, naopak ji čistí. Je použitelný ve všech typech praček při teplotách 10-95°C. Optimální teplota praní je 40°C, u silně znečištěných tkanin (např. utěrky) 60°C. Obsahuje složky účinně chránící barvy. V kombinaci s bělící složkou Permon B Percarbonat i na bílé prádlo.

Součástí Permonu U Premium je velmi účinný ekologický systém změkčující vodu prací lázně. Tím se výrazně zvyšuje prací účinnost mýdlové složky přípravku (mýdlo v tvrdé vodě vločkuje a nepere). Navíc je vybaven nejmodernějším enzymatickém komplexem – 6 enzymů, které zvyšují prací účinnost a ošetřují vlákno. Prádlo je po vyprání měkčí i bez použití Permonu M na závěrečné máchání, neboť se v něm neusazují nerozpustné vápenaté a hořečnaté soli. Permon U Premium má příjemnou mýdlovou vůni.


Více informací o dávkování, teplotě praní a čištění pračky najdete - ZDE

Naše zkušenosti najdete - ZDE

Další informace a zkušenosti na stránkách výrobce Missiva - ZDE

__________________________________________________________________________________

DOPORUČENÉ PŘÍSLUŠENSTVÍ :

TOPlist

aktualizováno: 22.01.2020 20:39:04