www.zdravadomacnost.eu

ÚVOD  >>  O PRODUKTECH, NÁVODY  >>  Péče o zvířecí kamarády

Produkty vhodné pro zvířecí kamarády

LEONTINA - na koupání domácích mazlíčků

S Leontinou získáte koncentrovaný univerzální přípravek k všestrannému použití. Leontina je koncentrát, takže je potřeba ji naředit teplou vodou v poměru 1:10 a získáte tak 5,5 litru funkčního výrobku.
Cena 0,5 litru vás vychází pouze na 25 Kč.

Leontina je skvělým pomocníkem pro koupání pejsků i dalších domácích mazlíčků vyžadujících koupání. Její aktivní látky jsou založeny na bázi derivátů kokosového oleje a má příjemnou květinovou vůni, která nedráždí citlivý psí čich. Leontina je velmi šetrná ke zvířecí srsti a vyjde vás podstatně levněji, než běžně dostupné šampony určené pro koupání domácích mazlíčků.

Leontina je též takový zázrak na cesty nebo je též úžasná pro samotného člověka, který ji může použít téměř na všechno a nemusí kupovat spoustu různých prostředků. Když jedete třeba na dovolenou, stačí si vzít Leontinu a máte prostředek na vše – umytí nádobí, drobné přeprání, vysprchování, mytí hlavy, umytí rukou nebo na toho vašeho zvířecího kamaráda.

Velmi ji též ocení lidé s lupenkou a ekzémy. Nevysušuje pokožku a udržuje ji vláčnou. Má příznivé účinky na pokožku (i pro alergiky).


MARIELA - deodorační přípravek proti bodavému hmyzu

Mariela je velmi účinný deodorační přípravek proti hmyzu jak pro vás, vaše děti i zvířecí kamarády.

Používáním deodorantu Mariela získáte dokonalou ochranu před komáry a jiným hmyzem i v podvečerních a večerních hodinách na vaší dovolené, při sportech, pobytu u vody, rybaření, stanování, práci na zahrádce, výletech a pobytu v přírodě.

Mariela je deodorační přípravek, který upraví vůni zvířecí srsti a pokožky lidského těla tak, aby byla příjemná pro zvířecí a lidský čich, ale stává se nepříjemná pro obtěžující hmyz. Tím snižuje usedání bodavého hmyzu, jako jsou komáři, ovádi a snižuje též možnost přisátí klíštěte. Má vysokou účinnost. Pouze není vhodná pro děti mladší 1 roku.

Dávkujte na ruku a vetřete do srsti nebo pokožky. Výrobek nenanášejte na otevřené rány, na čumák, na oční víčka a u lidí na rty. Aplikaci opakujte po každém koupání. Opatrně používejte pro citlivou pokožku a na pokožku malých dětí. U osob s citlivou pokožkou vyzkoušejte před prvním použitím nanesením na malou plochu do loketní jamky pro vyloučení případného podráždění pokožky.


MEDIUM - na čištění pelíšků a kočičích toalet, fleků na koberci od ...

Medium je skvělý, velmi účinný a šetrný mycí přípravek na rez, vodní kámen a dezinfekci, na sanitární zařízení, toalety, pisoáry, sprchové kouty, obklady, dlaždice, bytová jádra... Medium je koncentrát a ředí se teplou vodou dle rysek vyznačených na ředící láhvi v poměru 1:10. Získáte tak 5,5 litru funkčního výrobku.
Cena 0,5 litru vás vychází na 21 Kč.

Medium je velmi účinné při použití na čištění a dezinfekci zvířecích pelíšků a kočičích toalet. My používáme již od roku 2013 naředěné 1:10 na čištění a dezinfekci bidel a klecí našich papoušků. Můžete s úspěchem použít tento přípravek na vyčištění koberce od případného ucvrknutí od pejska, kočičky či papouška.

Koncentrátem si krásně vyčistíte těžko odstranitelný vodní kámen a naředěným produktem v předepsaném poměru lehce uklidíte veškeré sanitární zařízení, které zůstává nádherně lesklé. Skvěle vyčistí i vaši pračku a myčku.

Při práci s Mediem se nedusíte, takže vám neničí zdraví, jako gresivními prostředky na tyto účely. V bytě či domě vám po úklidu zůstává příjemná vůně. Aktivní látky jsou na bázi kyseliny citrónové. Neobsahuje dráždivé kyseliny!

Medium má vysoké odmašťovací schopnosti, rozpouští vodní kámen a zanechává lesklý povrch, odolný proti zpětnému rychlému usazování. Při prvním použití na silně znečištěné plochy naneste koncentrovaný produkt, nechte 20-30 minut působit, mechanicky dočistěte a opláchněte čistou vodou. Při opakovaném použití udržujte čištěné plochy již ředěným produktem stejným způsobem.

TOPlist

aktualizováno: 11.08.2020 21:20:29