www.zdravadomacnost.eu

ÚVOD  >>  O PRODUKTECH, NÁVODY  >>  Pro naše nejmenší

Pro naše nejmenší a také pro alergiky

Kulíšek – sprchový šampon

Šampon Kulíšek můžete použít i pro ty nejmenší, co právě spatřily světlo světa. Pokud má vaše dítě na těle nebo na tváři vyrážky nebo ekzém, rozhodně ho nekoupejte v běžně dostupné kosmetice, která je sice určená pro děti a miminka, ale svým složením není úplně nejvhodnější pro takto podrážděnou a citlivou dětskou pokožku. Po pár dnech koupání v Kulíškovi se vašemu dítěti pokožka zklidní a vyrážky či ekzém se začnou ztrácet.

Kulíška si vaše děti zamilují. Pěna, která vznikne díky pěnovému ventilu, je pro ně úžasnou hrou a vás překvapí svou bohatostí po celou dobu koupele. Obsažené látky zaručují vysokou pěnivost a skvělé účinky na pokožku, která je po koupeli jemná a hebká. Vysoká dermální snášenlivost je podložena klinickými testy. Kulíšek má příjemnou vůni sladkého ovoce. Jemný melounový parfém byl speciálně vyvinut pro dětskou kosmetiku a neobsahuje alergenní látky. Je v nabídce i bez parfému.

Samozřejmostí pro zdravou pokožku vašeho dítěte je praní prádla a veškerého ložního i ručníků v pracím programu Permon, který neobsahuje žádné dráždivé složky. Permon je natolik šetrný, že při pravidelném používání se lidem i malým dětem ztrácejí všechny kožní a alergické reakce, kterými trpěli a ani nevěděli z čeho. Ve většině případů je to právě kvůli používání běžných pracích prášků a gelů, běžných sprchových šampónů a mýdel, a také při úklidu domácností chemickými prostředky, které vaše děti dýchají.

Více o působení chemie na vaše zdraví si můžete přečíst ZDE


Kulíšek – dětský krém

Kulíšek dětský krém skvěle doplní péči o citlivou dětskou pokožku. Je složen z 96% z panenských olejů a látek s označením ekocert, které zklidňují suchou a velmi citlivou dětskou pokožku. Dlouhodobě ji zvláčňují a chrání před vysoušením.

V krému obsažené panenské oleje (lněný, meruňkový, šípkový a pupalkový) s obsahem Omega 3, 6 a gama mastných kyselin a bambucké máslo doplňují pokožce ztracené lipidy a pomáhají tak obnovovat její přirozenou obrannou bariéru. Krém je hedvábné konzistence, snadno se roztírá a vstřebává.

 Je velmi vhodný i pro děti již od narození.
 


Kulíšek – tělové mléko

S dětským tělovým mlékem Kulíšek krásně ošetříte jemnou a citlivou pokožku vašeho miminka po každém koupání, ale také větších dětí.

Dětské tělové mléko je jemná emulze s obsahem meruňkového oleje. Pomáhá vytvořit perfektní rovnováhu tuku a vody, aby pleť zůstala vláčná a hladká. Dobře se roztírá a rychle se vstřebává.

 

 Kulíšek – ledový deoparfém

Tento deodorant je skvělý pro malé slečny, kdy pocítí potřebu se začít jemně vonět. Zajistí jim zdravou pokožku, která zůstává čistá, svěží a prodyšná bez nepříjemného zápachu. Deodorant neobsahuje hliník ani konzervační látky. Jedinečné spojení účinků evropské tradice a zkušeností Dálného východu s rostlinnými extrakty zabraňuje rozkladu potu a tím vytváření nepříjemného zápachu.

Deodorant nezalepuje potní žlázy a pokožka může volně dýchat.

Kulíšek deoparfém byl speciálně vyvinutý pro děti, které osvěží příjemnou vůní sladkého ovoce s nádechem žlutého melounu. Jemný melounový parfém byl speciálně vyvinut pro dětskou kosmetiku a neobsahuje alergenní látky.


Zubní gel – velmi šetrný s obsahem stévie s jahodovou příchutí

Při používání zubního gelu se stévií získají vaše děti zdravé zuby bez kazů. Stévie pochází z povodí jihoamerické řeky Paraná. Indiáni žijící v této oblasti netrpí téměř vůbec kazivostí zubů, tedy se prokázalo, že Stévie má blahodárný účinek na zdraví zubů.

Zubní gel obsahuje vysoké množství Xylitolu, který pomáhá účinně odstraňovat zubní plak a dlouhodobě chrání ústní dutinu. Xylitol je dřevní cukr, který má tu výhodu, že jej nemohou konzumovat bakterie v ústní dutině. Tyto bakterie jsou zodpovědné za růst zubního plaku a následný vznik zubního kazu.

Xylitol tedy významně snižuje tvorbu zubního plaku a vytváří tak dlouhotrvající pocit dobře vyčištěných zubů. Usazování zubního kamene pomáhá snížit extrakt z Citrónové trávy.

Na kartáček stačí nanést množství o velikosti hrášku a standardně vyčistěte zuby. Malé děti ne vždy vše vyplivnou. Šetrné složení gelu umožňuje jeho částečné spolknutí.


Mariela – deodorační přípravek proti bodavému hmyzu

Používáním deodorantu Mariela získáte dokonalou ochranu před komáry a jiným hmyzem i v podvečerních a večerních hodinách na vaší dovolené, při sportech, pobytu u vody, rybaření, stanování, práci na zahrádce, výletech a pobytu v přírodě.

Mariela je deodorační přípravek, který upraví vůni pokožky lidského těla tak, aby byla příjemná pro lidský čich a následně se stává nepříjemná pro obtěžující hmyz. Tím snižuje usedání bodavého hmyzu, jako jsou komáři, ovádi a podobně, na pokožku a tím případné bodnutí. Má vysokou účinnost.

Marielu též úspěšně použijte i na Vaše čtyřnohé miláčky bez jakýchkoliv čichových vjemů. Není vhodné pouze pro děti mladší 1 roku, ale pro děti nad 1 rok můžete bez problémů použít.

Dávkujte na ruku a vetřete do pokožky. Výrobek nenanášejte na otevřené rány, na oční víčka a rty. Aplikaci opakujte po každém koupání, po opětovném napadání bodavým hmyzem. Opatrně používejte pro citlivou pokožku a na pokožku malých dětí. U osob s citlivou pokožkou vyzkoušejte před prvním použitím nanesením na malou plochu do loketní jamky pro vyloučení případného podráždění pokožky.

TOPlist

aktualizováno: 11.08.2020 21:20:29