ÚVOD  >>  O PRODUKTECH  >>  Pro naše nejmenší

Pro naše nejmenší a také pro alergiky

Kulíšek – sprchový šampon

Pro vaše děti je šampon Kulíšek tou nejskvělejší volbou. Použijte Kulíška i pro ty nejmenší, je to pro pokožku vašeho děťátka tím nejjemnějším pohlazením.

Pokud má vaše dítě na těle nebo na tváři vyrážky nebo ekzém, rozhodně ho nekoupejte v běžně dostupné kosmetice, která je sice určená pro děti a miminka, ale svým složením není úplně nejvhodnější pro jemnou citlivou dětskou pokožku. Po pár dnech koupání v Kulíškovi se vašemu dítěti pokožka zklidní a vyrážky či ekzém se začnou ztrácet.

Kulíšek se ředí teplou vodou do ředící láhve s pěnovým ventilem v poměru 1:3, tedy po předepsaném naředění vás vyjde cena funkčního 0,5 litru na 34,-Kč. Takto naředěným Kulíškem myjte celé tělo včetně vlasů.   
Pěnový ventil, který je nejvhodnější pro aplikaci, velmi šetří množství, tedy vám Kulíšek dlouho vydrží.

S Kulíškem se vám dostavá do rukou vynikající, vysoce koncentrovaný sprchový a vlasový šampon, který děti milují. Vzniklá pěna je pro ně úžasnou hrou a vás překvapí svou bohatostí po celou dobu koupele. Obsahuje kolagen a jeho složení odpovídá pH zdravé dětské pokožky.

Šampon Kulíšek je vyroben na základě jemných derivátů kokosového oleje. Obsažené aktivní látky zaručují vysokou pěnivost a skvělé účinky na pokožku, která je po koupeli jemná a hebká. Vysoká dermální snášenlivost je podložena klinickými testy.

Kulíšek má příjemnou vůni sladkého ovoce. Jemný melounový parfém byl speciálně vyvinut pro dětskou kosmetiku a neobsahuje alergenní látky. Je v nabídce i bez parfému.

Samozřejmostí je praní prádla a veškerého ložního i ručníků v pracím programu Permon, který neobsahuje žádné dráždivé složky. Permon je natolik šetrný, že při pravidelném používání se lidem i malým dětem ztrácejí všechny kožní a alergické reakce, kterými trpěli a ani nevěděli z čeho. Věřte nám, je to ve většině případů právě kvůli používání běžných pracích prášků a gelů, různých běžných sprchových šampónů a mýdel a také při úklidu domácností chemickými prostředky.


Kulíšek – dětský krém

Kulíšek dětský krém skvěle doplní péči o citlivou dětskou pokožku a představuje v péči o pleť vašeho miminka tu správnou volbu.

Kulíšek je složen z 96% z panenských olejů a látek s označením ekocert, které zklidňují suchou a velmi citlivou dětskou pokožku. Dlouhodobě ji zvláčňují a chrání před vysoušením.
V krému obsažené panenské oleje s obsahem Omega 3, 6 a gama mastných kyselin a bambucké máslo doplňují pokožce ztracené lipidy a pomáhají tak obnovovat její přirozenou obrannou bariéru. Krém je hedvábné konzistence, snadno se roztírá a vstřebává.

Krém nanášejte na předem očištěnou pokožku. Je velmi vhodný i pro děti mladší 3 let.


Kulíšek – tělové mléko

S dětským mlékem Kulíšek krásně ošetříte jemnou a citlivou pokožku vašeho miminka po každém koupání, ale také větších dětí.

Dětské tělové mléko je jemná emulze s obsahem meruňkového oleje. Pomáhá vytvořit perfektní rovnováhu tuku a vody, aby pleť zůstala vláčná a hladká. Dobře se roztírá a rychle se vstřebává.

Po umytí a osušení pokožky mléko aplikujte na celé tělo.

 Kulíšek – ledový deoparfém

Tento deodorant je skvělý pro malé slečny, kdy pocítí potřebu se začít jemně vonět. Zajistí jim zdravou pokožku, která zůstává čistá, svěží a prodyšná bez nepříjemného zápachu. Deodorant neobsahuje hliník ani konzervační látky.

Jedinečné spojení účinků evropské tradice a zkušeností Dálného východu s rostlinnými extrakty zabraňuje rozkladu potu a tím vytváření nepříjemného zápachu.

Deodorant nezalepuje potní žlázy a pokožka může volně dýchat.

Kulíšek deoparfém byl speciálně vyvinutý pro děti, které osvěží příjemnou vůní sladkého ovoce s nádechem žlutého melounu.
Jemný melounový parfém byl speciálně vyvinut pro dětskou kosmetiku a neobsahuje alergenní látky.


Zubní gel – velmi šetrný s obsahem stévie s jahodovou příchutí

Při používání zubního gelu se stévií získají vaše děti zdravé zuby bez kazů. Stévie pochází z povodí jihoamerické řeky Paraná. Indiáni žijící v této oblasti netrpí téměř vůbec kazivostí zubů, tedy se prokázalo, že Stévie má blahodárný účinek na zdraví zubů.

Zubní gel obsahuje vysoké množství Xylitolu, který pomáhá účinně odstraňovat zubní plak a dlouhodobě chrání ústní dutinu. Xylitol je dřevní cukr, který má tu výhodu, že jej nemohou konzumovat bakterie v ústní dutině. Tyto bakterie jsou zodpovědné za růst zubního plaku a následný vznik zubního kazu.

Xylitol tedy významně snižuje tvorbu zubního plaku a vytváří tak dlouhotrvající pocit dobře vyčištěných zubů. Usazování zubního kamene pomáhá snížit extrakt z Citrónové trávy.

Na kartáček stačí nanést množství o velikosti hrášku a standardně vyčistěte zuby. Malé děti ne vždy vše vyplivnou. Šetrné složení gelu umožňuje jeho částečné spolknutí.


Mariela – deodorační přípravek proti bodavému hmyzu

Používáním deodorantu Mariela získáte dokonalou ochranu před komáry a jiným hmyzem i v podvečerních a večerních hodinách na vaší dovolené, při sportech, pobytu u vody, rybaření, stanování, práci na zahrádce, výletech a pobytu v přírodě.

Mariela je deodorační přípravek, který upraví vůni pokožky lidského těla tak, aby byla příjemná pro lidský čich a následně se stává nepříjemná pro obtěžující hmyz. Tím snižuje usedání bodavého hmyzu, jako jsou komáři, ovádi a podobně, na pokožku a tím případné bodnutí. Má vysokou účinnost.

Marielu též úspěšně použijte i na Vaše čtyřnohé miláčky bez jakýchkoliv čichových vjemů. Není vhodné pouze pro děti mladší 1 roku, ale pro děti nad 1 rok můžete bez problémů použít.

Dávkujte na ruku a vetřete do pokožky. Výrobek nenanášejte na otevřené rány, na oční víčka a rty. Aplikaci opakujte po každém koupání, po opětovném napadání bodavým hmyzem. Opatrně používejte pro citlivou pokožku a na pokožku malých dětí. U osob s citlivou pokožkou vyzkoušejte před prvním použitím nanesením na malou plochu do loketní jamky pro vyloučení případného podráždění pokožky.

TOPlist
Potřebujete se na něco zeptat? Jsme tu pro vás
Nový vzkaz na e-mail
Jméno
e-mail
text
Opište číslo