ÚVOD  >>  ČLÁNKY  >>  Profesionální spotřebiteství

Možná vlastníte svůj dům či byt, ale kdo vlastní vaši domácnost?

„Pokaždé, když přijde na nákup zboží do domácnosti, vydají se miliony lidí do nejbližšího supermarketu, kterému dovolí těžit kapitál jejich vlastní domácnosti. Není tedy čas, abyste uviděli zřejmé a vytlačili supermarkety a další maloobchodníky pryč ze svých domácností?

100% lidí utrácí stovky či tisíce korun každý měsíc za základní věci a prostředky pro domácnost, což vytváří obrovskou příležitost pro lidi, kteří mají vizi a pochopí to, co je zřejmé a mají to přímo před očima.

Naší prací je ukázat lidem, co je potřeba k tomu, aby dokázali uvidět bohatství své domácnosti a pomoci jim, aby začali ze svých nutně vydaných peněz bohatnout !"...

…úryvek a myšlenky z knihy:
Dr.Steve W.Price - Vaše domácnost je váš ZLATÝ DŮL
vydal: ISI, s.r.o. Praha, 2005, vydání první

PROFESIONÁLNÍ  (PLACENÉ)  SPOTŘEBITELSTVÍ

Je spoustu výrobních firem, které nechtějí platit v klasickém obchodním řetězci drahé mezičlánky a předraženou reklamu. Raději používají k šíření svých výrobků efektivnějšího a levnějšího systému, založeném na osobním doporučení spokojených spotřebitelů. Představujeme vám proto tento obchodní systém, který je založený právě na činnostech, které stejně všichni již dávno děláme, ale zadarmo a budeme je dělat až do konce svého života. Zamyslete se nad tím, má to úžasnou logiku.

Uklízíte doma, perete a myjete se?
Pravděpodobně každý člověk dělá tyto činnosti, bez nich bychom asi těžko slušně přežívali v této společnosti. Kdybychom to nedělali, nikdo by se s námi nestýkal !

A nakupujete v obchodech  nebo  přímo od výrobce? Co myslíte, co je výhodnější?
Samozřejmě od výrobce, protože tak nemusíte cca 80% z ceny výrobku odvádět na dopravce, velkosklady, obchodní řetězce, drahé reklamy… a můžete si je nechat !

Myšlenka „vydělávat na své domácnosti“ je velice prostá. Každý z nás má svou domácnost a každý z nás je, ať chceme nebo nechceme, tzv. nucený a doživotní spotřebitel.  Zamysleli jste se někdy nad tím, co všechno ve zboží platíte?

Tak to teď zkuste: VÝROBCE - doprava - velkosklad - další doprava - obchody a supermarkety - energie - regálné - platy všech, co na výrobek sáhnou - a nad tím vším drahá reklama, která prodává. Pak jste teprve VY spotřebitel.

A co to znamená v praxi?

Např. si koupíte prášek na praní, jehož výrobní cena je cca 50,-Kč. V obchodě jste však za něj zaplatili 250,-Kč. Takže jste si domů donesli prášek za 50,-Kč a 200,-Kč jste rozdali výše uvedeným subjektům v obchodním řetězci, dobrovolně a bez rozmyšlení. Ale proč?

Tento obchodní systém „profesionálního spotřebitelství“ zapojuje schopné a přemýšlivé lidi do zkráceného obchodního řetězce. Umožňuje lidově řečeno vyšoupnout z klasického obchodního řetězce různé překupníky, maloobchod, reklamní agentury, média… - a rozdělit si jejich peníze. V tomto zkráceném obchodním řetězci tak zůstane jen  VÝROBCE - doprava - a VY spotřebitel.
A pokud budete spokojeni, tak si to určitě nenecháte pro sebe. S přáteli u kávy či vínečka si povíte, co máte skvělého. A v dnešní době internetu a sociálních sítí je to ten nejefektivnější a hlavně levný způsob předávání informací, než platit drahou reklamu. Pomáháte tak sobě i ostatním šetřit peníze a podílíte se na zvyšujících se Vašich i jejich trvalých příjmech. Je obecně známo, že skvělá osobní zkušenost a doporučení je nejlepší reklama !!!

Díky internetu, který má dnes doma už téměř každý, se rozvinul jiný a efektivnější způsob nakupování, který spojuje stále oblíbenější nakupování na internetu s placeným spotřebitelstvím - a to přímo od výrobce z jeho vlastního e-shopu za velkoobchodní ceny.
Když chceme nějaký produkt, tak většinou hledáme v různých obchodech a e-shopech, kde je to levnější, kde mají kvalitnější služby nebo kde nám nabízí třeba ještě další výhody. A pak chceme zase další produkt a opět hledáme, kde si jej pořídíme. Většinou nezůstáváme pouze u jednoho obchodu či e-shopu, využíváme jich několik. Tyto běžné obchody nás ale neodměňují za to, že jim přivedeme další zákazníky.
Daleko efektivnější je, si pro nákup produktů běžné denní potřeby, vybrat e-shop přímo výrobní firmy, nabízející velmi kvalitní produkty, které denně nutně potřebujeme. Takové firmy, která navíc vyplácí svým spokojeným zákazníkům odměny za věrnost značce, tj. za nákup jejich kvalitních produktů a také za to, že doporučí dalším zákazníkům nákup v tomto e-shopu. Vše samozřejmě podle výše každého nákupu.

Zkuste nad svými nákupy přemýšlet trochu víc a začněte si budovat svůj plán pro budoucnost. Nikdo Vás nemůže z tohoto systému vyšoupnout, nikdo Vám nemůže dát výpověď a nikdo vám nemůže zakázat nakupovat, to je hloupost, že? Všichni stále budeme prát, uklízet a mýt se, takže nákup těchto produktů budeme dělat až do konce svého života. A když z tohoto budete mít užitek a bude vám tento způsob nakupování přinášet zisk - půjdete nakoupit jinam? Asi těžko.
Tímto způsobem nakupování se dá pomalu pracovat každý na svém dalším příjmu, který je skvělou alternativou pro zajištění do budoucna. Je to i taková pojistka pro případ ztráty zaměstnání nebo dlouhodobé nemoci, když nebudete moci vykonávat svou běžnou práci a hlavní příjem zmizí nebo se hodně sníží. Pak by měl člověk problém s placením různých složenek a účtů. Ale tento „vedlejší“ příjem jde stále, protože všichni stále uklízíme, pereme a myjeme se.

A není nic povinné, vše záleží pouze na vás, na vaší chuti něco ve svém životě opravdu změnit k lepšímu, začít trochu přemýšlet nad tím, kam vlastně své vydělané peníze dáváme a co nám to přináší. Stačí opravdu tak málo, a to že začnete nakupovat běžné produkty každodenní potřeby jinde (přímo u výrobce) a jinak (přes internet), než jste byli doposud zvyklí.

Takže jestli uklízíte klasickou chemií ze supermarketu nebo přírodními prostředky od výrobce, vždy si uklidíte, ale s přírodními prostředky od výrobce ještě navíc ušetříte na výdajích, šetříte si zdraví, šetříte přírodu a získáváte postupně zpět svoje bohatství, které přestanete rozdávat všem těm předraženým mezičlánkům!!!
 

Dává vám to smysl?  Nám tedy ano !!!


Zde je ještě v kostce malé porovnání běžného a profesionálního spotřebitele:

Běžný spotřebitel:
Nakupuje v běžných obchodech, supermarketech i e-shopech za běžné i akční ceny, někdy s většími, někdy s menšími slevami, ale vždy své peníze pouze vydává a někdy i za věci, které původně ani nechtěl. A co udělá obchod, aby si tam lidé nakoupili? Zaplatí si obrovskou reklamní kampaň, která jim zákazníky přivede. A když spokojený zákazník řekne přátelům, že tam mají super slevy a oni si tam jdou také nakoupit, dá Vám obchod odměnu z obratu, který jste mu všichni udělali? Nedá, on už zaplatil těm reklamním agenturám a médiím, takže spotřebitel je tu už jen v roli platícího, a to nejen za zboží, ale zaplatí si i tu reklamu se vším všudy. Obchod vždy na spotřebiteli vydělá, a je prokázáno, že čím větší slevy nabídne, vydělá o to víc! To je běžná psychologie a strategie prodeje a obrovských zisků běžných obchodních řetězců. Takže velmi často s výraznými slevami v obchodech teče z našich peněženek více a více peněz.

Profesionální spotřebitel:
Nakupuje přes internet ve svém tzv. „vlastním obchůdku“, který má virtuálně u výrobní firmy. Co uděláte, aby do Vašeho obchodu přišlo nakoupit více lidí? Reklamní kampaň je drahá záležitost, tu nechejme těm obchodním řetězcům. Osobní doporučení spokojeného spotřebitele je daleko účinnější. V dnešní době internetu a sociálních sítí je to velmi efektivní. Každý toho může využít, každý takhle může mít svůj „vlastní obchůdek“ (své zákaznické číslo) u výrobní firmy a poslat informace dál. Podílíte se tak na zisku a dostáváte od výrobní firmy provize z obratu. A každý, kdo u vybrané výrobní firmy nakoupí, tak dostává provizi z obratu toho svého „vlastního obchůdku“. Vytváří si tak aktiva, která jsou odrazem každodenní spotřeby nutných produktů, bez kterých se neobejdeme.

Myslíte si, že je to hloupost? Ne není - zamyslete se nad tím - uvědomujete si ten obrovský rozdíl? Modelem budoucnosti je právě ono profesionální spotřebitelství, které přináší ty opravdové slevy a výhody. Je to obrovská příležitost zajistit si tak trvalý příjem a aktiva do budoucna.

Přejeme vám příjemné a smysluplné nakupování !!!


Zaujalo vás to? Tak to je skvělé! Napište si o více informací, rádi vám představíme marketingový plán, podle kterého se řídí firma Missiva a také jejich produkty, které jsou přírodní a ekologické, levné a přitom kvalitní a účinné, tedy opravdu velmi vhodné, aby nahradily ty chemické z běžného obchodu. Pak už bude na vás, jestli toho využijete nebo si najdete něco jiného.
A nebo to prostě zkuste, nemáte co ztratit. Nám se spolupráce na Projektu srdce firmy Missiva osvědčila a jsme mile překvapeni, jak to skvěle funguje a dává úžasný smysl. Je v tom velký potenciál a příležitost pro obrovské množství lidí.

Nikoho nenutíme, nikoho nepřesvědčujeme - jen vám představujeme „Největší příležitost v dějinách světa“ - jak píše John Kalench, autor stejnojmenné knihy.

 

Další článek o tom, co nám navíc může nakupování od výrobce přinést - Bohatnete svými nákupy?

TOPlist
Potřebujete se na něco zeptat? Jsme tu pro vás
Nový vzkaz na e-mail
Jméno
e-mail
text
Opište číslo