www.zdravadomacnost.eu

ÚVOD  >>  SETKÁNÍ A SEMINÁŘE

Setkání nad produkty - kdy a kde?

Pro všechny, kdo chcete získat informace o tom, co vše můžete udělat pro zlepšení svého zdraví a kvality svého života, děláme různá informativní přátelská setkávání s produkty na tato témata:

1) 
Čistý domov bez chemie
2)  Zdravá pleť s bylinkami a panenskými oleji
3)  Superpotraviny a bylinné doplňky
4)  Přínos placeného spotřebitelství pro každou rodinu


Dozvíte se zde spoustu zajímavostí z oblastí, jak zdravě a účinně prát i uklízet, jak hýčkat své tělo, také něco z oblasti zdraví a výživy. A také máte možnost se dozvědět více o placeném spotřebitelství.
Není zde možné cokoliv koupit, ale v případě zájmu si můžete objednat.


Klubovna

Připravuje se - v rekonstrukci.

Klubovna na adrese Vedrovice 148, kde budou probíhat besedy na uvedená témata (1x týdně) a pravidelné konzultace (1x měsíčně - zatím dle individuální dohody v kuchyni :-)
B
udete se také moci přijít nezávazně na jednotlivé výrobky podívat a zeptat se, co Vás zajímá. Nabídka výrobků se stále rozšiřuje, takže i ti, kteří výrobky znají a používají, se mohou přijít podívat na novinky a seznámit se s nimi ještě před jejich případným nákupem.

Budete si zde moct i objednat, co vám doma dochází a zrovna budete potřebovat a na příští besedě vyzvednout.

O termínu zahájení vás budeme s dostatečným předstihem informovat - už se na vás těšíme.

 

Ostatní

Jezdíme i mimo plánované akce a pořádáme setkání vždy pro menší skupiny lidí v místě, které si sami určíte (klubovny, mateřská centra, kavárny, u vás doma, v přírodě pod širým nebem...)  a povídáme si na témata, která vás nejvíce zajímají. Musíme vás ale upozornit, že si zde nemůžete nic koupit. Máme ale s sebou vždy několik vzorků pro případ, že by měl někdo zájem si některý výrobek zdarma vyzkoušet.

Vše děláme s láskou a radostí, takže tímto setkáním získáte vy spoustu informací a my zpětnou vazbu, co se vám líbí či nelíbí, co byste rádi a nebo co bychom mohli my zlepšit... a tak se vzájemně obohatíme o nové možnosti a informace, které přispívají k lepšímu zdraví, spokojenosti a hojnosti každého člověka.

TOPlist

aktualizováno: 22.10.2020 10:49:55