www.zdravadomacnost.eu

ÚVOD  >>  STÁNEK, AKCE, SETKÁNÍ

Stánek

Od září 2016 jezdíme se stánkem po okolních obcích a trzích. Vždy máme pro vás několik produktů přímo k prodeji a také vzorky vybraných produktů zdarma na vyzkoušení. Lze také jakýkoliv výrobek objednat a my vám ho po dohodě dovezeme.

Také můžete přijít jen tak a zeptat se na cokoliv, co vás zajímá.
Podívejte se na seznam, kdy a kde s naším "MISSIVA stánkem" budeme.


Akce a setkání

Pro všechny, kdo chcete získat informace o tom, co vše můžete udělat pro zlepšení svého zdraví a kvality svého života, děláme různá informativní přátelská setkání na tato témata:

1) 
Čistý domov bez chemie
2)  Zdravá pleť s bylinkami a panenskými oleji
3)  Superpotraviny a bylinné doplňky
4)  Přínos výhodného nakupování pro každou rodinu


Dozvíte se zde spoustu zajímavostí z oblastí, jak zdravě a účinně prát i uklízet a jak hýčkat své tělo. Také se dozvíte něco z oblasti zdraví a výživy. A také máte možnost si poslechnout, jak můžete využít ve svůj prospěch výhodné nakupování.
Není zde možné cokoliv koupit, ale v případě zájmu si můžete objednat.


Klubovna

Dále pro Vás chystáme "Klubovnu Projektu srdce" ve Vedrovicích a s tím spojené dny otevřených dveří, kdy budete moci přijít se nezávazně na jednotlivé výrobky podívat a zeptat se, co Vás zajímá. Nabídka výrobků se stále rozšiřuje, takže i ti, kteří výrobky znají a používají, se mohou přijít podívat na novinky a seznámit se s nimi ještě před jejich případným nákupem.

V klubovně také budou pravidelně probíhat besedy na uvedená témata, podle toho, co vás bude konkrétně zajímat. Budete si zde moct i objednat, co vám doma dochází a zrovna budete potřebovat... a na příští besedě vyzvednout.

O termínu zahájení vás budeme s dostatečným předstihem informovat - už se na vás těšíme smiley

 

Jezdíme i mimo plánované akce a pořádáme setkání vždy pro menší skupiny lidí v místě, které si sami určíte (klubovny, mateřská centra, kavárny, u vás doma, v přírodě pod širým nebem...)  a povídáme si na témata, která vás nejvíce zajímají. Musíme vás ale upozornit, že si zde nemůžete nic koupit. Máme ale s sebou vždy několik vzorků pro případ, že by měl někdo zájem si některý výrobek zdarma vyzkoušet.

Vše děláme s láskou a radostí, takže tímto setkáním získáte vy spoustu informací a my zpětnou vazbu, co se vám líbí či nelíbí, co byste rádi a nebo co bychom mohli my zlepšit... a tak se vzájemně obohatíme o nové možnosti a informace, které přispívají k lepšímu zdraví, spokojenosti a hojnosti každého člověka.

TOPlist

aktualizováno: 22.01.2020 20:39:04