ÚVOD  >>  STÁNEK, BESEDY

STÁNEK, BESEDY


Od září 2016 jezdíme s malým stánkem po okolních obcích a trzích, abyste měli možnost se přijít na výrobky podívat a zeptat se, co vás zajímá. Vždy je i pár produktů přímo k prodeji.
Také máme s sebou vždy několik vzorků zdarma na vyzkoušení.
Podívejte se na seznam, 
kdy a kde s naším
"MISSIVA stánkem" budeme.

 

Aby lidé věděli, jak správně s ekologickými prostředky zacházet (ne každý si s nimi ví rady) a získali potřebné informace o tom, co vše mohou udělat pro zlepšení svého zdraví, děláme různé besedy na téma: "Ekologicky šetrné praní".
Dozvíte se zde spoustu zajímavostí z oblastí, jak zdravě a účinně prát, jak hýčkat své tělo a také se dozvíte něco z oblasti zdraví a výživy. 

Dále pro Vás chystáme "Klubovnu Projektu srdce" ve Vedrovicích a s tím spojené dny otevřených dveří, kdy budete moci přijít se nezávazně na jednotlivé výrobky podívat a zeptat se, co Vás zajímá. Nabídka firmy Missiva se stále rozšiřuje, takže i ti, kteří výrobky znají a používají, se mohou přijít podívat na novinky a seznámit se s nimi ještě před jejich případným nákupem.
O termínu zahájení budeme s dostatečným předstihem informovat.

 

Pokud byste chtěli, abychom přijeli i mimo plánované akce za Vámi, ozvěte se, určitě se domluvíme na vhodném termínu. Máme radost, že můžeme lidem přinášet důležité informace, které přispívají k lepšímu zdraví.

TOPlist
Potřebujete se na něco zeptat? Jsme tu pro vás
Nový vzkaz na e-mail
Jméno
e-mail
text
Opište číslo