www.zdravadomacnost.eu

ÚVOD  >>  STÁNEK, BESEDY


Stánek

Od září 2016 jezdíme se stánkem po okolních obcích a trzích, kdy můžete přijít se na výrobky podívat a zeptat se, co vás zajímá. Vždy máme pro vás široký sortiment produktů přímo k prodeji a také několik vzorků vybraných produktů zdarma na vyzkoušení.
Stane se, že některé druhy výrobků rychle
vyprodáme nebo chcete ten, který na stánku nemíváme díky jeho kratší době spotřeby. Výrobky totiž obsahují co nejméně konzervantů, aby si zachovaly svoji vyjímečnou kvalitu. Je to pro vás vždy lepší, když tento typ výrobků máte co nejčerstvější. Toto řešíme tak, že ho hned druhý den objednáme a po dohodě vám ho dovezeme.
Podívejte se na seznam, 
kdy a kde s naším
"MISSIVA stánkem" budeme.


Besedy

Pro všechny, kdo chcete získat informace o tom, co vše můžete udělat pro zlepšení svého zdraví a kvality svého života, děláme různé besedy na tato témata:

1) 
"Ekologicky šetrné praní"
2)  "Eko-úklid hravě a zdravě"
3)  "Rozmazlujeme své tělo bylinkami a panenskými oleji"
4)  "Superpotraviny a bylinné doplňky stravy"
5)  "Přínos síťového marketingu v běžném životě"


Dozvíte se zde spoustu zajímavostí z oblastí, jak zdravě a účinně prát i uklízet a jak hýčkat své tělo. Také se dozvíte něco z oblasti zdraví a správné výživy. A také máte možnost si poslechnout, jak můžete využít ve svůj prospěch síťový marketing, který je stále kolem nás, jen ho ještě spousta lidí nevidí. Neznají jeho pravé fungování a pletou si ho s jinými systémy, což je obrovská škoda.


Klubovna

Dále pro Vás chystáme "Klubovnu Projektu srdce" ve Vedrovicích a s tím spojené dny otevřených dveří, kdy budete moci přijít se nezávazně na jednotlivé výrobky podívat a zeptat se, co Vás zajímá. Nabídka výrobků se stále rozšiřuje, takže i ti, kteří výrobky znají a používají, se mohou přijít podívat na novinky a seznámit se s nimi ještě před jejich případným nákupem.

V klubovně také budou pravidelně probíhat besedy na uvedená témata, podle toho, co vás bude konkrétně zajímat. Budete si zde moct i objednat, co vám doma dochází a zrovna budete potřebovat... a na příští besedě vyzvednout.

O termínu zahájení vás budeme s dostatečným předstihem informovat - už se na vás těšíme smiley


Setkání

Jezdíme i mimo plánované akce a pořádáme setkání vždy pro menší skupiny lidí v místě, které si sami určíte (klubovny, mateřská centra, kavárny, u vás doma, v přírodě pod širým nebem...)  a povídáme si na témata, která vás nejvéce zajímají. Musíme vás ale upozornit, že si zde nemůžete nic koupit. Máme ale s sebou vždy několik vzorků pro případ, že by měl někdo zájem si některý výrobek zdarma vyzkoušet.

Vše děláme s láskou a radostí, takže tímto setkáním získáte vy spoustu informací a my zpětnou vazbu, co se vám líbí či nelíbí, co byste rádi a nebo co bychom mohli my zlepšit... a tak se vzájemně obohatíme o nové možnosti a informace, které přispívají k lepšímu zdraví, spokojenosti a hojnosti každého člověka.

TOPlist

aktualizováno: 23.09.2018 13:06:07