ÚVOD  >>  E-OBJEDNÁVKY  >>  Velkoobchodní ceny

Velkoobchodní ceny

... a více o výhodách členství v Clubu 21 oproti běžným nákupům

Když se stanete členem klubu spotřebitelů Club 21, máte nárok nakupovat za velkoobchodní ceny bez 30% marže, což se vám vyplácí při objednávce již nad 500 Kč. Pokud budete s výrobky spokojeni, máte ještě další možnost, a to doporučit je přátelům, rodině nebo v práci a získat tak odměny od výrobce za toto doporučení. Nahradíte tak výrobci reklamní agentury a zasloužíte si za to odpovídající ohodnocení. Ale tuto možnost samozřejmě využívat nemusíte, můžete si své zkušenosti nechat pro sebe a nikomu nic neříkat, je to na vás.

Takže si můžete vybrat, za jaké ceny by se vám líbilo nakupovat. Najdete tu :

- ceny velkoobchodní  (VO)  ... pro členy Clubu 21 ... členský příspěvek 120 Kč  na 1 rok,
- ceny plné katalogové (kat) ... pro toho, kdo nechce využívat výhod členství ... bez členského příspěvku.

Takže než objednáte, dobře si to spočítejte. Více informací najdete níže ...


ZDE najdete názornou ukázku, jak je nakupování ekologických koncentrátů daleko výhodnější a podstatně levnější, než běžná drogerie.

Seznamte se s výrobky, pročtěte si jejich popis a srovnejte ceny. Ručíme vám za ně, všechny ve své domácnosti používáme a jsme s nimi velmi spokojeni. Za běžnou drogerii bychom je už nikdy nevyměnili !!!  
A také se zamyslete nad smyslem nákupu přímo ze skladu výrobce, a to na doporučení někoho, kdo výrobky zná a používá - místo toho, abyste nakupovali na základě drahé reklamy v médiích. Věříte reklamě?

Než objednáte, tak se klidně ptejte, poradíme vám s výběrem nebo sdělíme naši zkušenost pro vaši lepší orientaci. Pokud se nacházíte v našem blízkém okolí, můžeme se domluvit i na možnosti nezávazného vyzkoušení vámi vybraného produktu, abyste získali před nákupem svoji vlastní zkušenost.

Svoje objednávky můžete uskutečnit:
1)  přímo v objednávkovém systému výrobce Missiva  na své zákaznické číslo (návod, jak postupovat, najdete ZDE)
2)  zde přes "e-objednávky"
3)  emailem:
zhdoubkovi@seznam.cz
4)  a nebo nám můžete zavolat: 736 449 069

Pro svoji první objednávku nepoužijte objednávkový systém výrobce Missiva, nezískali byste výhodu nákupu za velkoobchodní ceny, ale nakupovali byste za ceny plné katalogové. Svoji první objednávku zadejte v e-objednávkách, nebo nám svůj výběr můžete poslat do emailu a nebo se můžeme dohodnout i po telefonu, záleží na vás, jak vám to bude vyhovovat.
Necháme Vám u výrobce zřídit váš zákaznický účet se všemi výhodami a pak už si můžete vybrat, jak budete chtít příště objednat. Body z každého nákupu se vám přičtou ze všech způsobů objednávek.

Na stánku, se kterým jezdíme po Farmářských trzích a po našem okolí, najdete plné katalogové ceny. Můžete se ale klidně přihlásit do klubu spotřebitelů Clubu 21 a nakupovat i na stánku za ceny velkoobchodní.


Vaše možnosti výběru:

1. Velkoobchodní ceny (VO):

a) V první objednávce vám bude přičten symbolický poplatek za zřízení zákaznického účtu 20 Kč (jednorázový poplatek) a členský příspěvek 120 Kč na 1 rok, díky němuž získáváte nezávazné členství v klubu spotřebitelů Clubu 21 a možnost nákupu za velkoobchodní ceny, a to bez povinných odběrů !!!
Pokud se vám budou výrobky líbit a budete chtít nakupovat i příští rok, členství si prodloužíte opět uhrazením členského příspěvku na další rok. Když si nic neobjednáte, váš účet samovolně zanikne bez nutnosti se odhlašovat. Jednoduché, jasné a zcela nezávazné.

b) Dále máte možnost využít v první objednávce obrovské slevy na celý prací program "Permon 5P", kterou výrobce nabízí jako dárek všem novým členům Clubu 21.  Tento prací program stojí  v katalogových cenách 857 Kč,  ale vy máte možnost jej  v této první objednávce získat za 360 Kč. Jedinečná příležitost, tak ji nepřehlédněte, v dalších objednávkách tohoto využít již nelze !!!

c) Za své nákupy sbíráte body, které si můžete vyměnit na konci odměňovacího období za výrobky zdarma podle vlastního výběru (viz. Věrnostní program). Když budete s výrobky spokojeni, můžete je také doporučit i svým přátelům a rodině a sbírat body i za tyto nákupy. V tomto případě ať vámi doporučený člověk nezapomene uvést vaše jméno, abyste byli společně v jedné skupině a jeho body zůstaly u vás. Můžete se o odměny případně rozdělit.


2. Katalogové ceny (kat):

a) Pokud se rozhodnete nakupovat za katalogové ceny, nezískáte členství v klubu spotřebitelů a neplatíte tedy členský příspěvek. Zaplatíte ale plné ceny včetně 30% marže.

b) Za tyto nákupy se vám body nenačítají.
 

TOPlist
Potřebujete se na něco zeptat? Jsme tu pro vás
Nový vzkaz na e-mail
Jméno
e-mail
text
Opište číslo