ÚVOD  >>  E-OBJEDNÁVKY  >>  VELKOOBCHODNÍ CENY

VELKOOBCHODNÍ CENY

Děláme obchod s radostí a láskou ke všemu živému. Naší prioritou je šťastný a spokojený spotřebitel a také nám záleží na tom, abyste své peníze nevydávali zbytečně za obchodní mezičlánky a drahou reklamu v médiích, když nemusíte. Dodání zboží probíhá přímo ze skladu výrobce, a to za velkoobchodní ceny. Takže 30% marže zůstává u vás v peněžence.

Je pouze potřeba si zaplatit u výrobce velkoobchodní licenci v ceně 120 Kč, která má platnost vždy 1 rok + jednorázová platba 20 Kč za zřízení zákaznického účtu. Stáváte se členem klubu spotřebitelů Club 21 se všemi výhodami (nízké ceny, odměny, zákaznická podpora). Žádné povinné odběry nemáte, nakupujete si kdykoliv a co zrovna potřebujete. Tento typ nákupů se vám vyplácí už při první objednávce nad 500 Kč, oproti maloobchodním katalogovým cenám.

Při vaší první objednávce přes "e-objednávky" vám bude licence + poplatek za zřízení účtu (celkem 140 Kč) automaticky přičteny. Po té nakupujete po celý rok za velkoobchodní ceny. Na další rok vám pak bude licence (120 Kč) prodloužena, a to v první vaší objednávce příslušného roku.


Budeme rádi, když nám do poznámky své první objednávky napíšete jméno, od koho jste se o nás dozvěděli nebo kde jste nás našli, připíšeme vám na věrnostní účet 50 Kč.


Pokud budete chtít pouze 1 až 2 výrobky a nebo vaše objednávka nebude dosahovat 500 Kč, tak si můžete produkty u nás vyzvednout, nebo vám je pošleme a nebo dovezeme (viz.mapa) v dohodnutém termínu, ale zde musíte počítat s katalogovou maloobchodní cenou, která je o 30% vyšší. V tomto případě nemáte svůj věrnostní účet a nemáte možnost získat své odměny.

Když byste chtěli svoje členství v Clubu 21 kdykoliv zrušit, nemusíte se nikde odhlašovat, po neuhrazení licence na další rok váš zákaznický účet zanikne sám. Za nevyužité měsíce se platba za licenci nevrací.  Lze se ještě v průběhu 2 let do Clubu 21 vrátit, a to opět zaplacením licence na daný rok.

TOPlist
Potřebujete se na něco zeptat? Jsme tu pro vás
Nový vzkaz na e-mail
Jméno
e-mail
text
Opište číslo