ÚVOD  >>  E-OBJEDNÁVKY  >>  VELKOOBCHODNÍ CENY

VELKOOBCHODNÍ CENY

Vše je zde pro vás za velkoobchodní ceny – bez 30% marže.

Proč byste měli nakupovat za plné maloobchodní ceny, když si můžete nakoupit přímo od výrobce, a to za ceny velkoobchodní. Získáte tak daleko vyšší kvalitu a ještě ušetříte.

Vyřídíme vám vaši objednávku s doručením přímo ze skladu výrobce Missiva, a to za tu nejnižší velkoobchodní cenu.
Díky vaší objednávce
získáváte nezávazné členství v klubu spotřebitelů Clubu 21.století, které se vám vyplácí již při první objednávce ve výši nad 500 Kč.
Členský příspěvek na celý rok vás stojí jen 120 Kč (což je pouze 10 Kč měsíčně) a získáváte tím spoustu výhod – nízké velkoobchodní ceny v každé objednávce, zákaznický a spotřebitelský servis zdarma a různé slevy, dárky a odměny (pročtěte si Věrnostní program).
Povinné odběry jakéhokoliv zboží nemáte, nakupujete si jen to, co potřebujete a kdykoliv chcete.

Při dalších objednávkách si pak můžete vybrat, jestli si objednáte přes "e-objednávky" nebo přímo v objednávkovém systému výrobce Missiva (návod, jak postupovat, najdete ZDE). Věrnostní body na váš zákaznický účet se vám načítají z obou způsobů objednávek.

Kdyby vám nebylo cokoliv jasné, tak nám prosím napište, pomůžeme vám s řešením nebo s výběrem. Váš kontakt je u nás jako v trezoru, nikomu ho nepředáme. Jen pokud nám napíšete, že máte zájem o zasílání novinek, tak vás zařadíme do seznamu, jinak ne.

 

První objednávka při zřízení zákaznického účtu obsahuje:

1) výběr produktů přes e-objednávky (můžete poslat i emailem) za 360 Kč a více.
Doporučujeme využít skvělou nabídku výrobce (pouze pro nové členy Clubu 21), a to celý prací program Permon v celkové hodnotě 858 Kč (jeho velkoobchodní cena je 660 Kč), a to za pouhých 360 Kč. Lze tohoto využít jen v první objednávce, tak tuto možnost nepřehlédněte. Tento výhodný balíček najdete
ZDE
2) zřízení zákaznického účtu … 20 Kč  (jednorázově),
3) členský příspěvek … 120 Kč  (vždy na celý rok).
Tyto dvě položky (celkem 140 Kč) budou přidány automaticky přímo u výrobce a budete je mít uvedeny na faktuře s objednanými produkty.

 

Objednávka již pro členy Clubu 21:

Vybírejte a objednávejte cokoliv a kdykoliv potřebujete v libovolné výši, a to za velkoobchodní ceny:
- buď přes "e-objednávky" –
ZDE
- nebo v objednávkovém systému výrobce Missiva – ZDE
- nebo emailem: zhdoubkovi@seznam.cz
- a nebo nám můžete zavolat: 736 449 069


Když si objednáte produkty v ceně nad 1000 Kč, nemusíte platit poštovné více informací ZDE

Informace o Věrnostním programu

 

Pokud vaše první objednávka nebude dosahovat min.360 Kč, nemůžete využít možnosti velkoobchodních cen. K vaší objednávce bude u výrobce přičtena 30% marže, což se projeví až v potvrzovacím emailu, který vám přepošleme, jakmile vaši objednávku výrobce zaeviduje v systému.  V tomto případě nemáte svůj věrnostní účet a nemáte možnost získat své odměny.

Když byste chtěli svoje členství v Clubu 21 kdykoliv zrušit, nemusíte se nikde odhlašovat, po neuhrazení členského příspěvku na další rok váš zákaznický účet zanikne. Za nevyužité měsíce se příspěvek nevrací. Lze se ještě v průběhu 2 let do Clubu 21 vrátit, a to opět zaplacením členského příspěvku na daný rok.

 

Budeme rádi, když nám do poznámky své první objednávky napíšete jméno, od koho jste se o nás dozvěděli nebo kde jste nás našli, připíšeme vám na věrnostní účet 50 Kč.

TOPlist
Potřebujete se na něco zeptat? Jsme tu pro vás
Nový vzkaz na e-mail
Jméno
e-mail
text
Opište číslo