www.zdravadomacnost.eu

ÚVOD  >>  E-OBJEDNÁVKY  >>  Velkoobchodní ceny

Velkoobchodní ceny

... a více o výhodách členství v Clubu 21 oproti běžným nákupům


1. Katalogové ceny (kat)  =  nejste členem Clubu 21:

a)  Pokud se rozhodnete nakupovat za katalogové ceny, nezískáte členství v klubu spotřebitelů Club 21 a neplatíte členský příspěvek. Zaplatíte běžné maloobchodní ceny včetně 30% marže.

b)  Nemáte možnost nákupu výhodných setů, které Missiva nabízí pouze novým členům Clubu 21.

c)  Za tyto nákupy nemáte možnost získat odměny.

d) Máte ale kdykoliv možnost přihlásit se do Clubu 21, a to tak, že si objednáte jeden z výhodných setů – balíček 5P nebo balíček Energoton, nebo nás požádáte a my to pro vás vyřídíme.


2. Velkoobchodní ceny (VO)  =  jste členem Clubu 21:

a)  Pokud si vyberete nákup za velkoobchodní ceny, v první objednávce vám bude přičten symbolický poplatek za zřízení vašeho zákaznického účtu 20 Kč (jednorázový poplatek/obchodní podmínky) a členský příspěvek 120 Kč na 1 rok, díky němuž získáváte členství v Clubu 21 a právo nakupovat za velkoobchodní ceny bez 30% marže, což se vám vyplácí při objednání produktů již nad 500 Kč za celý rok.  Nemáte přitom žádné povinné pravidelné odběry, můžete si objednat cokoliv a kdykoliv budete potřebovat. Pokud se vám budou výrobky líbit a budete chtít nakupovat i příští rok, členství si prodloužíte opět uhrazením členského příspěvku na další rok. Když si nic neobjednáte, váš účet samovolně zanikne bez nutnosti se odhlašovat.

b)  Dále máte možnost využít v první objednávce obrovské slevy buď na celý prací program "Permon 5P", nebo na "Balíček Energoton", které výrobce nabízí jako dárek všem novým členům Clubu 21.
Prací program Permon 5P stojí v katalogových cenách 836 Kč a balíček Energoton 986 Kč ... vy máte možnost jeden z nich získat v této první objednávce za 360 Kč. Také vám můžeme přenechat výhodný
"Medium balíček", který stojí v katalogových cenách 1090 Kč, ale pro vás je za 371 Kč (opět ale pouze v první objednávce).
Jedinečná příležitost, tak ji nepřehlédněte, v dalších objednávkách tohoto využít již nelze !!!

---------------------------------------------------------------------

Máte více možností, jak pro sebe využít členství v Clubu 21, a to:

1)  Pouze k výhodným nákupům pro osobní potřebu, kdy stabilně šetříte 23%.
2)  Sdílíte své zkušenosti s výrobky se svými přáteli a předáte jim informace, že i oni se mohou stát členy Clubu 21, šetřit své zdraví a přírodu, šetřit na svých nákupech.

Všichni tak můžete získávat výrobky zdarma.

3)  Stejné, jako v bodě 2, ale navíc pomáháte svým přátelům sdílet zkušenosti dál.
4)  Také máte možnost tyto výrobky prodávat a získávat 30% z obratu.

V obou těchto bodech (3 a 4) začnete získávat velmi slušné provize.
 

Nevíte, kterou možnost vybrat? Tak prosím čtěte dál smiley


Neváhejte se na cokoliv zeptat, jsme tu pro vás. Vyberte si, co je vám blízké a co vám udělá radost.
Když nám řeknete, co vás zajímá a co byste rádi získali, pomůžeme vám ve všech bodech. Podnikáme pro radost, pro spokojenost a prosperitu každého, kdo se k nám přidáte a začnete využívat některou z možností, které se vám s Clubem 21 nabízí.

 

Další informace o tom, jaký je rozdíl mezi běžným nákupem v obchodě a nákupem od Missivy a také co vše vám to může přinést, najdete v článku: "Profesionální spotřebitelství".

 

ZDE najdete názornou ukázku, jak je nakupování ekologických koncentrátů daleko výhodnější a podstatně levnější, než běžná drogerie.

 

Seznamte se s výrobky, pročtěte si jejich popis a srovnejte ceny, ručíme vám za ně. Všechny ve své domácnosti používáme a jsme s nimi velmi spokojeni. Klidně se ptejte, poradíme vám s výběrem nebo sdělíme naši zkušenost pro vaši lepší orientaci.

 

Na stánku, se kterým jezdíme po Farmářských trzích a po našem okolí, najdete plné katalogové ceny. Můžete se ale klidně přihlásit do klubu spotřebitelů Clubu 21 a nakupovat i na stánku za ceny velkoobchodní.

TOPlist

aktualizováno: 15.11.2018 18:13:11