ÚVOD  >>  E-OBJEDNÁVKY  >>  Věrnostní program

Věrnostní program

Trošku jiný, než na jaký jste zvyklí, ale pro vás o to zajímavější a daleko přínosnější. 
Platí vám obchod za to, že u něj na vaše doporučení nakupují vaši přátelé?

Neplatíme za mezisklady a obchodní řetězce a také neplatíme drahou mediální reklamu, kterou využívají všechny běžné obchody a e-shopy. Platíme raději vám, za to, že nám a výrobkům od firmy Missiva zůstáváte věrni a svoje zkušenosti si předáváte sami mezi sebou.

V našem Věrnostním programu jste odměňováni za své vlastní nákupy a také za to, že když budete s produkty spokojeni, tak nás doporučíte svým nejbližším, svým přátelům nebo svým kolegům v práci, tedy i za všechny jejich nákupy. Z každého nákupu svého i nákupu na vaše doporučení se vám načítají ve vašem zákaznickém účtu body, které si na konci zůčtovacího období vyberete formou produktů nebo si je můžete převést do dalšího období.

Každý nový spotřebitel je elektronicky zaevidován v počítačovém systému výrobce Missiva, takže nepotřebujete k připisování bodů žádné plastové karty, načítání bodů zde probíhá automaticky vždy po zaplacení každé objednávky.

Pokud tedy s využitím našich "e-objednávek" objednáváte produkty, ale nedosahujete svojí výší nákupů Bonusového programu firmy Missiva, s.r.o., zapojujeme vás do našeho Věrnostního programu.

 

Pravidla Věrnostního programu a vyplácení odměn :

1. Odměňovací období je od 1.listopadu do 31.října příslušného roku.

2. Podmínkou odměny je v celém tomto období vlastní nákup produktů v bodové hodnotě min.100 bodů, což je nákup za cca 1200 Kč. Samozřejmě nevadí, když budete mít bodů méně, povinné odběry nemáte, ale na odměnu tak nedosáhnete.

3. Každý výrobek má svoji bodovou hodnotu, která je uvedená na každé faktuře. Sbíráte body za své nákupy i za nákupy na vaše doporučení.

4. Počet bodů si můžete zkontrolovat za každý měsíc v objednávkovém systému firmy Missiva, s.r.o. Můžete si zde dělat i přímo své objednávky, body se vám načítají v našem věrnostním programu i z tohoto způsobu objednávání. Popis, jak objednávat přímo v objednávkovém systému výrobce Missiva - návod ZDE.

5. Po 31.říjnu, nejpozději však 15.listopadu, vám doručíme výsledný stav bodů a přepočet odměny na koruny (10 bodů činí 1,-Kč).

6. Vy si v této hodnotě vyberete z katalogu produkty a svoji volbu nám sdělíte co nejdříve, nejpozději však do 30.listopadu.

7. Zůstatek nevyužitých bodů vám bude převeden do odměňovacího období dalšího roku.

8. Do 15.prosince vám doručíme zdarma balíček s produkty, které jste si vybrali.

TOPlist
Potřebujete se na něco zeptat? Jsme tu pro vás
Nový vzkaz na e-mail
Jméno
e-mail
text
Opište číslo