ÚVOD  >>  ČLÁNKY, NÁVODY  >>  Vliv chemie na naše zdraví

Běžná chemie na úklid našich domácností
je pro zdraví nebezpečná


VLIV CHEMIE NA NAŠE ZDRAVÍ

Je až s podivem, kolik různých problémů a nemocí má na svědomí agresivní chemie, obsažená v běžných prostředcích na údržbu našich domovů i nás samotných. Kolik už je v našem okolí malých dětí, ale i dospělých, kteří mají různé ekzémy, alergie a spoustu zdravotních potíží. Zkusili jste se někdy zamyslet nad složením výrobků, které běžně používáte? Jsou opravdu kvalitní? A jsou opravdu neškodné pro naše zdraví?

Klasické prací prášky a gely, které jsou běžně v obchodech obsahují buď fosfáty nebo zeolity, spoustu plnidel a chemických přísad (zjasňovadla, bělidla, chemické parfémy…), které se nedají z prádla dokonale vymáchat. Aviváže zase obsahují silikony a též chemické parfémy, které sice prádlo navoní a změkčí, ale dokonale vlákno obalí. Tohle prádlo máme pak na sobě 24 hodin denně. Dráždí pokožku a s každým zapocením se nám toto vše vyplavuje i do krve a celého organizmu. Z toho se odvíjí spoustu různých nemocí, především kůže a dalších zdravotních problémů. Hlavně škodí citlivým lidem a malým dětem, u kterých různých alergií stále přibývá.
Přikládáme zajímavý článek o
pracích prostředcích (přeloženo z Natural News).

Běžné saponáty na mytí nádobí, které jsou v obchodech, obsahují ropné deriváty, které zanechávají na nádobí neviditelný chemický film, který se nedá beze zbytku opláchnout. Část z něho se uvolňuje do každého jídla, dostává se s ním do žaludku a do střev, tyto odmašťuje a způsobuje v nich celou řadu potíží. Takže současná smutná statistika v počtu případů rakoviny tlustého střeva je i důsledkem léta neřešených problémů. Dnes se o podílu běžných saponátů na různých potížích už zase mluví, ale jsou jich stále plné obchody. A co víc, i spousta reklam v médiích, na které se hodně lidí spoléhá, že přece nedoporučují nic škodlivého.

Nádobí, prádlo, povlečení, ručníky… jste s nimi ve kontaktu 24 hodin denně, tak je důležité, v čem je umyjete a vyperete !!!
Když tu chemii používáte několik desítek let a těch několik desítek let se vám toto vše usazuje v žilách, kůži, svalech, kostech a orgánech, kolik asi bude trvat let, abyste své tělo zase vyčistili? Je to běh na dlouhou trať, ale když tuto chemii budete používat dále, tak se vaše tělo čistit ani nezačne a bude se vše usazovat dál a dál… Pak tělu a přírodě ani nedáte šanci, abyste se mohli vyléčit.

Zkuste aspoň 1 rok vyměnit svoje pomocníky v domácnosti a tuto agresivní chemii nepoužívat. Neutratíte víc, vyjde vás to přibližně stejně nebo i levněji (s Missivou určitě). Za ten 1 rok pak zjistíte, že utratíte méně za léky, za prášky na bolest, budete se cítit lépe a budete zdravější. To je náš poznatek za 1 rok s Missivou. My to zkusili a výsledky jsou úžasné.

Není podmínkou, abyste používali zrovna výrobky firmy Missiva, nikomu nic nevnucujeme, ani nikoho nepřesvědčujeme, každý si najděte sám, co vám vyhovuje. Nám se Missiva osvědčila, jsme z produktů nadšení a při srovnání cen a účinku s jinými podobnými prostředky nám nejvíce vyhovují. Ušetřete čas a zvolte již námi vyzkoušené a osvědčené, nebo si projděte stejnou cestou jako my a vyzkoušejte si i jiné produkty od ostatních výrobců. Rozhodnutí je na vás.
Ale určitě hledejte a začněte přemýšlet nad tím, co používáte. Nenechávejte si toho svého človíčka trávit a ničit agresivní chemií. Sami se sebou budete stále, tak si zbytečně neubližujte !!!

S Missivou pečujeme o životní prostředí a o zdraví lidí.

Máme pro vás také několik poznatků, které máme my nebo naši přátelé prověřené, že fungují. 
Více v článku
Spolehlivě ke zdraví .

TOPlist
Potřebujete se na něco zeptat? Jsme tu pro vás
Nový vzkaz na e-mail
Jméno
e-mail
text
Opište číslo