www.zdravadomacnost.eu

Výběr možností pro vás

Setkali jste se s Missivou a těmito informacemi poprvé? Přišli jste někdy do kontaktu s jinou společností, zabývající se prodejem výrobků formou síťového marketingu a placeného spotřebitelství? Vyzkoušeli jste některé výrobky nebo jste dokonce zkoušeli podnikat v tomto krásném a po finanční stránce nejspravedlivějším oboru?
A dařilo se Vám? A nebo jste se v tom topili a nakonec to vzdali, protože jste neměli podporu svého sponzora a celé Vaší sponzorské linie?

Nevíme, co v životě hledáte a co by konkrétně Vám dělalo radost nebo co chcete Vy získat. Ale vždy se každému člověku hodí nějaké peníze navíc, tak Vám nabízíme podporu a pomoc při dosažení všeho, co byste rádi. S více penězi se na svět vždy kouká lépe. A když je možné získat jich více pouze tím, že člověk nakupuje prostředky, které stejně denně potřebuje, navíc prostředky kvalitní, šetrné k přírodě a ke zdraví lidí a za srovnatelné peníze s běžným obchodem, o to je to zajímavější.

Pár snadných kroků, jak můžete začít

bod 1) a 2) Začněte zcela nezávazně a napište si o vzorek zdarma, abyste si mohli výrobek vyzkoušet a zjistit, jestli ho dokážete používat místo toho, co používáte do teď.
bod 3) Pokud budete spokojeni, kupte si jakýkoliv výrobek a vyzkoušejte jich více.
bod 4) Nebo si vyberte členství v Clubu 21.století
a začněte rovnou nakupovat za velkoobchodní ceny. Toto se Vám vyplácí již při jednom jediném nákupu nad 600 Kč za celý rok. Nemáte žádné povinné odběry jakéhokoliv zboží. Hodně lidí využívá tohoto systému právě pouze pro výhodné nákupy, protože tak kvalitní výrobky za srovnatelné ceny v obchodě nenajdete. Více o členství a jeho výhodách se dozvíte ZDE.
bod 5) Pokud budete s výrobky spokojeni a budete mít pocit, že by se mohly hodit i Vaši známým, že by i oni rádi získávali peníze díky nakupování, tak jim o tom řekněte a nebo jim pošlete naše prezentace, ať se mohou v klidu rozmyslet, jestli by je to zajímalo.
Získáte tak hezké peníze navíc, které postupně převýší částku, kterou běžně utratíte. A Vaši přátelé mohou taky. Takže pak vlastně nakupujete zadarmo a ještě Vám spousta peněz zbude právě třeba na spoření na důchod, pro děti nebo jen tak pro radost...
POZN.: Pokud budete prezentace posílat svým přátelům, tak nám pro jistotu napište do emailu jejich jména, ať je můžeme správně zařadit do Vaší spotřebitelské skupiny, když by se nám přihlásili sami přes odkaz v prezentaci. A nebo se nám ozvěte, se vším Vám pomůžeme.
bod 6) Pak už je tu poslední možnost, kam se můžete posunout, a to, že se začnete učit více o tom, jak
podnikat v síťovém marketingu a placeném spotřebitelství a jak si díky nakupování těchto výrobků zajistit velice slušný příjem. V tomto případě máte naši bezplatnou podporu a pomoc také v této oblasti.
V síťovém marketingu a v oboru placeného spotřebitelství je to opačně, než v běžném podnikání nebo v zaměstnání. Nám záleží na tom, abyste byli co nejlepší a pomůžeme Vám, abyste byli třeba i lepší, než my. Jiné je to v běžném podnikání, kde je velká konkurence a těžko Vám bude konkurence pomáhat, abyste byli lepší, než oni. I v zaměstnání by asi nebyl šéf rád, když budete lepší, než on, co myslíte? Ani by nedovolil, abyste si vydělali více peněz, než on.
My Vám rádi pomůžeme, abyste získali kolik jen chcete. Každý máme jinou hranici, kolik potřebujeme pro spokojený život, tak si nastavte tu svoji a my Vám pomůžeme ji dosáhnout. Naši podporu budete mít stále, dokud ji budete potřebovat.

Co ještě dodat ?

Nemusíte jít postupně od bodu 1) do bodu 6), začněte kdekoliv, záleží pouze na Vás, co se Vám líbí. Také můžete kdykoliv skončit. Zkoušejte, získávejte více informací a časem poznáte, co Vás bude bavit a kolik Vám to přinese. Není zde nic povinné, Missiva dává každému člověku absolutní svobodu a možnost volby toho, s čím každý sympatizuje. Nikdy Vás nikdo do ničeho nebude nutit, jak si vše rozhodnete, takové to budete mít. Za 23 let své existence je tato firma již dostatečně stabilní a dává šance každému, kdo o to projeví zájem.

Můžete se na nás kdykoliv obrátit, jsme tu pro Vás. Žádná otázka není špatná ani hloupá, každá si zaslouží odpověď.
 


vyberte si prosím možnost, která vás nejvíce oslovila:

 *
 
 
 
 
 
 
 
pozn. k bodu 3) - Který výrobek si chcete koupit, který jste si vybrali ?
pozn. k bodu 7) - Jaká jiná možnost by Vás zajímala ?

zde napište kontakt na vás, ozveme se vám:

Vaše jméno *
Váš email : *
Číslo mobilu *

Napište nám prosím jméno, kdo vám prezentace poslal:

Jméno a příjmení *

Máte-li cokoliv na srdci, budeme rádi, když se s námi podělíte :
Opište číslo
TOPlist

aktualizováno: 16.01.2020 12:29:34