www.zdravadomacnost.eu


CHIA SEMÍNKO

obj.č.5019 ... 500g ... 289 Kč
semena Šalvěje hispánskéobsah 500 g / 20 bodů
obj.č.5019 ... 289 Kč
.


(id:23-0223)
dostupnost: skladem

____________________________________________________________

Výhody členství v Clubu 21 - nákup za velkoobchodní ceny ... více ZDE
____________________________________________________________


Chia semínka máme pro vás v bio-kvalitě. Jsou jedním z velmi bohatých rostlinných zdrojů esenciálních mastných nenasycených kyselin s vysokým obsahem Omega 3, minerálů, vitamínů B, C a vitamínů rozpustných v tucích, jako jsou A, E, D, vlákniny, antioxidantů, bílkovin a energie.

Chia semínka dokáží vstřebat 15x více vody, než sama váží. Potom postupně uvolňují energii a hydratují tělo. Dostatek vlákniny a vody v těle je důležitý pro správné trávení a optimalizuje vaši váhu. Chia semínka jsou vhodná i pro diabetiky. Ideální zdroj bílkovin pro vegetariány a vegany.

Použití: 1 čajovou lžičku Chia semínek zalejte 1dcl vody nebo džusu, nechte nabobtnat a potom vypijte, případně zamíchejte do jogurtu. Dodržujte pitný režim a pijte dostatek čisté vody. Doporučené denní dávkování je nejvýše 15g. Nevystavujte přímému slunečnímu záření.


Úryvek z knihy „Born to Run (Zrozeni k běhu)“ od Christophera McDougalla:

Pokud byste si měli vybrat potravinu na opuštěný ostrov, jen stěží byste hledali něco lepšího než Chia, přinejmenším v případě, kdy máte zájem o růst svalové hmoty a snížení hladiny cholesterolu i rizika srdečních chorob. Po několika měsících diety sestávající z Chia byste pravděpodobně dokázali doplavat domů.
 

Informace a zkušenosti na stránkách výrobce Missiva - ZDE

_______________________________________________________________________________

Zajímavá knížka o tomto úžasném semínku:


 

TOPlist

aktualizováno: 20.05.2019 19:07:12