www.zdravadomacnost.eu

 

Patříte mezi ty, kteří hledají a mají rádi ty nejlepší věci?

Chcete mít ke svému příjmu měsíčně ještě jednou tolik, a tak nemuset počítat a řešit, jestli vám ke spokojenému životu stačí příjem ze zaměstnání, podnikání, důchodu nebo mateřské?

S „Projektem srdce“ české rodinné firmy Missiva chráníte přírodu, své zdraví a získáváte postupně finanční a časovou svobodu. Nejste díky tomu tolik závislí na svém zaměstnavateli nebo na sociálním systému.

Přejete své rodině, přátelům, známým i druhým lidem zdraví a úspěch? Jestli ano, je tato příležitost vhodná právě pro vás. My a celý náš česko-moravský tým jdeme touto jistou cestou a jestli chcete, pojďte s námi, pomůžeme k úspěchu i vám.

Uklízíte doma, umýváte nádobí a perete prádlo? Pečujete o svoji hygienu a své zdraví? Pravděpodobně ano, děláme to všichni a také všichni nakupujeme prostředky potřebné na tyto činnosti. Dokázali byste používat výrobky kvalitnější a účinnější, které jsou přitom ekologické a vyjdou vás dokonce levněji? Navíc vám mohou přinášet víc peněz, než za ně vydáte - dokážete je používat?

Žijete podle svých představ?

Informace o všech výrobcích najdete na tomto odkaze –  
Přehled produktů    

Další informace o systému obchodu jsou v těchto článcích –  
Profesionální spotřebitelství    
Bohatnete svými nákupy    
Síťový marketing v běžném životě    

Jsme tu pro vás každý den od 8 do 20 hod –  
KONTAKT ZDE    

aktualizováno: 06.01.2021 12:17:30