DoporučujemeZaložit web nebo e-shop

www.zdravadomacnost.eu

ÚVOD  >>  ODKAZY A ČLÁNKY  >>  Bohatnete svými nákupy?

Perete, uklízíte a pečujete o své tělo? 
A bohatnete nákupem těchto prostředků?

Na úvod si dáme trochu počítání.
V průměru každá rodina vydá měsíčně za prostředky na praní, úklid a osobní hygienu asi 1.000 Kč. Když budete nakupovat třeba u Missivy místo v drogerii, tak už jen v základu ušetříte asi 300 Kč za každý měsíc.

Vezměte si tedy jen tuto drobnost, kterou je úspora 300 Kč měsíčně, když nakupujete přímo od výrobce a ne v obchodě. Kolik byste museli mít uloženo peněz na spořícím účtu, abyste dostali za rok 3.600 Kč na úrocích? A to je to nejmenší, co z toho může mít úplně každý.

A když po určité době získáte odměnu ve výši třeba jen 1.000 Kč měsíčně? Kolik byste museli mít naspořeno, abyste získali na úrocích ročně 12.000 Kč ?

Když se pak dostanete na výši odměny třeba 5.000 Kč měsíčně, spočítejte si to, dělá to 60.000 Kč za rok! Dá vám banka za vaše běžné úspory na úrocích takovou částku? Kolik byste museli mít uloženo na spořícím účtě? A ta výše odměny není konečná, co třeba 20.000 Kč měsíčně ... ?

S rostoucím počtem spokojených spotřebitelů, kteří si sami nakupují na vaše doporučení přes internet přímo od výrobce, roste i výše vaší odměny. Takhle nemusíte vůbec nic spořit, nemusíte si kupovat akcie, nemusíte si kupovat žádné dluhopisy, nemusíte si kupovat vůbec nic z toho. Pouze stačí, když za ty stejné peníze, které jste dřív vydali za drogerii, kosmetiku a vitamíny v běžném obchodě, kupujete třeba u Missivy.

Je to vymyšlené opravdu dobře a je to vhodné a přínosné úplně pro každého. Lepší než finanční investice, lepší než spoření, dokonce lepší, než důchodový systém!

Nemusíte hlídat pokles nebo nárust cen, jako u nemovitostí či akcií, nemusíte každý měsíc odkládat navíc nějaké peníze na úspory. Ale co však všichni dělat musíte? Musíte prát, uklízet a mýt se, to děláme všichni a neustále, tak buďte chytří a nechejte si za to platit!
 

Každý člověk hledá možnosti, kde by získal více finančních prostředků. Neznáme nikoho, kdo by ke svému životu peníze nepotřeboval. Ani neznáme nikoho, kdo by ke svému životu nepotřeboval prostředky na praní, úklid a osobní hygienu.

Směnný obchod už byl dávno nahrazen zaměstnáním a běžným obchodem. Takže chodíte do práce nebo podnikáte, což vám přináší peníze, které utrácíte za zboží každodenní potřeby (jídlo, drogerie, vitamíny…). Toto je běžný obchodní model dnešní spotřební společnosti.

Je tu však i možnost tyto vydělané peníze napřed utratit, ale díky tomu získat zase zpět. Budete tak mít navíc dostatek prostředků na splnění svých snů a přání.

Někdo by rád cestoval, někdo by chtěl vlastní dům či nové auto, někdo zajištění na stáří nebo spořit pro děti.

Také se najde spousta lidí, kteří by rádi pomohli tam, kde si jiní nepomohou. Stát dává málo prostředků na chod různých dětských domovů, Klokánkům, zařízením pro seniory... a tito hledají dobrovolné dárce, kteří by jim pomohli, aby mohli prosperovat. Mohou se tedy peníze získané z tohoto způsobu nakupování použít i pro ty, kdo to potřebují.

Běžná aktiva, která se nabízí, jsou akcie, cenné papíry, dluhopisy, spoření, nemovitosti… Ale na to potřebujeme určitý kapitál, který se dá takto vhodně investovat. Na to vše ale nemá spoustu lidí dostatek volných peněz, protože každý měsíc je potřeba platit účty a nakupovat prostředky pro naše žití.

Je tedy potřeba se zamyslet, kde tyto běžné prostředky kupujete? Úplně každý člověk nakupuje právě ony různé potraviny, prostředky na úklid, na praní, na očistu těla, různé vitamíny… Tak se tu nabízí, když tyto prostředky všichni každý den potřebujete a nakupovat je musíte, tak daleko lepší je nakupovat tam, kde vám za vaše nákupy zaplatí. Nepotřebujete na to žádné peníze navíc, ani nepotřebujete dělat něco, co neumíte.

A když objevíte něco úžasného, něco krásného, něco výjimečného, necháte si to pro sebe? Za to, že tyto informace řeknete dalším lidem (ostatně to děláte se spoustou věcí běžně), nahradíte tak firmě reklamní agentury a ona vám za to zaplatí. Dostáváte se tak k provizím, které stále rostou s rostoucím počtem spokojených spotřebitelů, kteří si nakupují na vaše doporučení přímo od výrobní firmy. Je to obrovská příležitost pro každého člověka, který touží po něčem víc, než mít jen základní potřeby pro život.

Máte pocit, že to nemůže fungovat? Tak tento pocit honem rychle opusťte, protože to funguje, ve světě již přes 50 let a na českém trhu 25 let. Tento obchodní model je natolik efektivní a přínosný, jak pro výrobce, tak i pro lidi, kteří jej využívají, že bude fungovat stále.

My jsme si vybrali firmu Missiva a zapojili se do krásného Projektu srdce. Používáme téměř všechny prostředky, které firma vyrábí, takže jsme těmito produkty nahradili běžné prostředky z obchodu. Nejenže se nám zlepšilo zdraví, ale i ušetříme a další peníze nám tento typ nakupování přináší. Toto si opravdu nemůžeme nechat pro sebe, to by byla ohromná škoda.

aktualizováno: 01.08.2021 15:36:54