DoporučujemeZaložit web nebo e-shop

www.zdravadomacnost.eu

ÚVOD  >>  O PRODUKTECH, NÁVODY  >>  Čištění myčky

Čištění myčky Mediem:

Ideálním prostředkem na vyčištění myčky je koncentrát Medium. Nejdříve je třeba myčku důkladně vyčistit od "chemicky agresivních tablet", které myčku zanesou. Napřed koncentrátem Media prostříkněte a vyčistěte přítok vody a také odtokové sítko, které se zanáší zbytky jídla. Vždy nechte Medium 5-10 minut působit, pak opláchněte.

Čištění celé myčky provedete tak, že 10ml  (1 polévková lžíce)  koncentrátu Média vylijete na dno myčky a myčku pustíte bez nádobí na co nejdelší program na 60°C.

Čištění je dobré občas zopakovat.

 

Dávkování Celestiny:

Do odměrky nasypete Celestinu Automatic po spodní rysku, což je množství 5ml (1 kávová lžička) a nasypete ji do stejného místa v myčce, kam dáváte "tablety". Pokud máte tvrdší vodu, nastavíte tvrdost vody v myčce a do prostoru pro sůl ji nasypete. Sůl si myčka dávkuje sama podle toho, jaká je tvrdost vody.

Místo leštidla nalijete do stejného místa v myčce Celestinu Automatic oplach.

Při dalším mytí už budete doplňovat vždy jen 5ml Celestiny Automatic. Že časem dojde k vypotřebování soli a oplachu, Vám myčka zahlásí sama.
Skleničky a nádobí jsou po umytí nádherně lesklé, nejsou na nich žádné mapy ani uschlé kapky. Pokud by se Vám zdálo, že nerez lžičky a skleničky nejsou úplně lesklé, malinko snižte dávku.

Celestina Automatic neobsahuje žádné fosfáty a zeolity.

Při mytí 1x denně vystačí 1kg na půl roku !!!

aktualizováno: 01.08.2021 15:36:54