www.zdravadomacnost.eu

PŘEHLED PRODUKTŮ > FUNKČNÍ KOSMETIKA > SNĚHURKA - hřejivý gel na klouby

SNĚHURKA - hřejivý gel na klouby

obj.č.7008 ..... 91 Kč ..... 6 bodů ..... 50 ml
obj.č.7007 ... 202 Kč ... 14 bodů ... 200 ml
.
.
.
( 70.84.91 / 155.186.202 )


(id:01-013)
dostupnost: skladem

__________________________________________________________________________________

Výhody členství v Clubu 21 ... více ZDE
__________________________________________________________________________________


Sněhurka hřejivý gel působí a zklidňuje všude tam, kde je zapotřebí suché teplo. Tedy na pro prohřátí svalů, ztuhlé šíje a zad, před i během sportovního výkonu, při menstruačních obtížích (použijte v oblasti zad a břicha).

Také vám Sněhurka pomůže při potížích s karpálními tunely, kdy se problém po pár dnech výrazně lepší a při pravidelném dlouhodobém používání se již neobjevuje nebo pouze v daleko menší míře.

Gel vmasírujte na unavená místa těla, hřejivý pocit nastane po 5-ti až 15-ti minutách. Pokud je hřejivý pocit nesnesitelný, rozhodně gel neoplachujte, ale přetřete tělovým mlékem. Pokožku nedráždí ani nezpůsobuje zrudnutí kůže.

Sněhurka hřejivý gel obsahuje Extrakt kaštanu, který má výrazně protizánětlivé účinky, podílí se na zvyšování elasticity cévních stěn a zvyšuje oběhovou rychlost prodění krve, zlepšuje žilní odtok a tím zabraňuje vzniku otoků. Extrakt arniky působí proti pohmožděninám, zlepšuje žilní nedostatečnost, má hojivé a protizánětlivé účinky, zvyšuje místní prokrvení a zvyšuje výživu tkání. Modifikovaný vanilin má hřejivý, prokrvující a uvolňující účinek.
 

Naše zkušenosti najdete - ZDE

Další informace a zkušenosti na stránkách výrobce Missiva - ZDE

 

TOPlist

aktualizováno: 06.01.2021 12:17:30