DoporučujemeZaložit web nebo e-shop

www.zdravadomacnost.eu

ÚVOD  >>  O PRODUKTECH, NÁVODY

O PRODUKTECH "CLUB 21"

Všechny produkty jsou vyráběny s maximálním ohledem na životní prostředí. Obsažené ingredience jsou poctivě vybírány z co nejpřírodnějších a obnovitelných zdrojů, a to tak, aby byly šetrné a přínosem pro zdraví lidí. Díky maximální koncentraci účinných látek stačí malé dávkování a není zapotřebí velká spousta plastových obalů a pohonných hmot na přepravu.

Veškeré úklidové prostředky jsou vyráběny tak koncentrované, jak je možné je vyrobit. Protože – co je na světě nejdražší? „Vozit vodu po světě!” Každému nám teče voda z kohoutku a můžeme si ji doma pohodlně natočit!”

Většina úklidových prostředků se ředí, aby se následně ušetřila spousta plastů na jejich balení a přepravu. Není tedy potřeba je pak složitě likvidovat. Ředění je velmi jednoduché, jen je důležité si zakoupit k výrobku také ředící lahev k opakovanému použití, na které jsou vyznačené ředící risky. Tyto ředící lahve a rozprašovače jsou vysoce kvalitní a vydrží vám několik let. Z jednoho 0,5 litrového superkoncentrovaného výrobku získáte 6 až 11 půllitrových produktů k aplikačnímu použití. Více o ředění najdete ZDE.

Pokud najdete na etiketách výrobků věty nebezpečnosti, které se vám nezdají být zcela šetrné, berte prosím v potaz, že držíte v rukou balení s maximální koncentrací účinných látek, které mají odmašťovat nádobí, odstraňovat zašlou špínu, leštit okna, odstraňovat vodní kámen,  a to i po naředění  a takto koncentrované nepatří do očí nebo dlouhodobě na ruce. Po naředění se pak snižuje jak koncentrace těchto látek, tak i případná dráždivost očí či kůže.

Všechny výrobky byly dermatologicky testovány na lidských dobrovolnících a nejsou v aplikačním ředění dráždivé. Žádný z výrobků nikdy nebyl testovaný na zvířatech.

Po použití se všechny prostředky odbourávají v přírodním prostředí během několika hodin až dnů, oproti desítkám let u agresivní chemie.

V sortimentu najdete vše, co chrání přírodu a také to, co podporuje lidské zdraví a harmonizuje lidský organismus. Super potraviny a doplňky stravy jsou vybírány podle nejnovějších zkušeností vědců a odborníků ve spojení s dávnou moudrostí našich předků, kteří využívali bylin k harmonizování lidského organizmu. Používáním těchto produktů získáte preventivní posilování imunitního systému, ochranu proti chronické únavě, zvýšení energie, vitality a práceschopnosti, doplnění běžného stravování např. při dietách, ke snížení účinků toxických látek při práci v prostorách působících na zdraví člověka, atd.

Běžně dostupné výrobky v obchodech - jak na úklid, na očistu těla, kosmetika, hojivé masti i potravinové doplňky, obsahují velké množství různých chemických konzervantů, které sice hodně prodlužují dobu trvanlivosti, ale snižují kvalitu výrobků.

Všechny výrobky firmy Missiva obsahují minimum konzervačních látek, a to hlavně přírodních. Proto trvanlivost těchto výrobků je vždy asi 1 rok, u některých i méně, aby neztratily svou vyjímečnou kvalitu.

Produkty najdete
ZDE včetně podrobného popisu a cen.

aktualizováno: 01.08.2021 15:36:54