DoporučujemeZaložit web nebo e-shop

www.zdravadomacnost.eu

ÚVOD  >>  SETKÁNÍ NAD PRODUKTY

Setkání nad produkty

Pořádáme tato setkání pro menší skupinky lidí v našem okolí a v místě, které si sami určíte (klubovny, mateřská centra, kavárny, u vás doma, v přírodě pod širým nebem...)  a povídáme si na témata, která vás nejvíce zajímají. Musíme vás ale upozornit, že si zde nemůžete nic koupit. Máme ale s sebou vždy několik vzorků pro případ, že by měl někdo zájem si některý výrobek zdarma vyzkoušet.

Dozvíte se zde spoustu zajímavostí z oblastí, jak zdravě a účinně prát i uklízet, jak hýčkat své tělo, také něco z oblasti zdraví a výživy. A také máte možnost se dozvědět více o placeném spotřebitelství.

Díky těmto prostředkům se zbavíte agresivní chemie, která je obsažená v běžných prostředcích a která má nepříznivý vliv na vaše zdraví a na přírodu, když do ní tu znečištěnou vodu vypouštíte.

Vše děláme s láskou a radostí, takže tímto setkáním získáte vy spoustu informací a my zpětnou vazbu, co se vám líbí či nelíbí, co byste rádi a nebo co bychom mohli my zlepšit... a tak se vzájemně obohatíme o nové možnosti a informace, které přispívají k lepšímu zdraví, spokojenosti a hojnosti každého člověka.

Těšíme se na Vás.

aktualizováno: 01.03.2021 13:03:15