DoporučujemeZaložit web nebo e-shop

www.zdravadomacnost.eu

ÚVOD  >>  ODKAZY A ČLÁNKY  >>  Vliv chemie na vaše zdraví

Vliv chemie na vaše zdraví

Běžná chemie na úklid vašich domácností je pro zdraví nebezpečná

Zkusili jste se někdy zamyslet nad složením výrobků, které běžně používáte? Jsou opravdu kvalitní? A jsou opravdu neškodné pro vaše zdraví? Je až s podivem, kolik různých problémů a nemocí má na svědomí agresivní chemie, obsažená v běžných prostředcích na údržbu našich domovů i nás samotných. Kolik už je v našem okolí malých dětí, ale i dospělých, kteří mají různé ekzémy, alergie a spoustu zdravotních potíží.

Klasické prací prášky a gely, které jsou běžně v obchodech, obsahují buď fosfáty nebo zeolity, spoustu plnidel a chemických přísad (zjasňovadla, bělidla, chemické parfémy…), které se nedají z prádla dokonale vymáchat. Aviváže zase obsahují silikony a též chemické parfémy, které sice prádlo navoní a změkčí, ale dokonale vlákno obalí. Tohle prádlo máte pak na sobě 24 hodin denně. Dráždí pokožku a s každým zapocením se vám toto vše vyplavuje i do krve a celého organizmu. Z toho se pak odvíjí spoustu různých nemocí, především kůže a dalších zdravotních problémů. Hlavně škodí citlivým lidem a malým dětem, u kterých různých alergií stále přibývá.
Přikládáme zajímavý článek o pracích prostředcích (přeloženo z Natural News).

Běžné saponáty na mytí nádobí, které jsou v obchodech, obsahují ropné deriváty, které zanechávají na nádobí neviditelný chemický film, který se nedá beze zbytku opláchnout. Část z něho se uvolňuje do každého jídla, dostává se s ním do žaludku a do střev, tyto odmašťuje a způsobuje v nich celou řadu potíží. Takže současná smutná statistika v počtu případů rakoviny tlustého střeva je i důsledkem léta neřešených problémů. Dnes se o podílu běžných saponátů na různých potížích už zase mluví, ale jsou jich stále plné obchody. A co víc, i spousta reklam v médiích, na které se hodně lidí spoléhá, že přece nedoporučují nic škodlivého.

Nádobí, prádlo, povlečení, ručníky… jste s nimi ve kontaktu 24 hodin denně, tak je důležité, v čem je umyjete a vyperete !!!

Když tu chemii používáte několik desítek let a těch několik desítek let se vám toto vše usazuje v žilách, kůži, svalech, kostech a orgánech, kolik asi bude trvat let, abyste své tělo zase vyčistili? Je to běh na dlouhou trať, ale když tuto chemii budete používat dále, tak se vaše tělo čistit ani nezačne a bude se vše usazovat dál a dál… Pak tělu a přírodě ani nedáte šanci, abyste se mohli vyléčit.

Začněte zavčas přemýšlet nad tím, co používáte. Nenechávejte si toho svého človíčka ničit agresivní chemií. Sami se sebou budete stále, tak si zbytečně neubližujte !!!

aktualizováno: 01.08.2021 15:36:54