www.zdravadomacnost.eu

PŘEHLED PRODUKTŮ > ZDRAVÉ POTRAVINY > PANENSKÝ LNĚNÝ OLEJ - omega3

PANENSKÝ LNĚNÝ OLEJ - omega3

obj.č.5015 ... 189 Kč ... 14 bodů ... 250 ml
.
.
.
(145.174.189 )


(id:01-014)
dostupnost: skladem

__________________________________________________________________________________

Výhody členství v Clubu 21 ... více ZDE
__________________________________________________________________________________


Konzumací panenského lněného oleje získáte zdravou pokožku, vlasy a nehty. Upraví vám zažívání, odstraní bolesti žaludku a podpoří správnou funkci střev. Též je prospěšný pro vaše srdce, cévy a žlučník. Upraví vám elasticitu cév a vyčistí tuky v cévách. Celkově posiluje váš organizmus a udržuje normální hladinu cholesterolu. Též vám velmi významně pomáhá při obtížích s klouby a také při zácpě (1 polévková lžíce na lačný žaludek). Nejvíce účinný je rozmíchaný v tvarohu nebo také v jogurtu. Je vhodný k přípravě studených pokrmů, jako zálivka na saláty, do dresingů a majonéz, do tvarohových pochoutek a pomazánek atd.

Doporučené dávkování: denně 1-2 polévkové lžíce rozmíchané v tvarohu ve formě pomazánek (viz. Recepty ze lněného oleje ).

Panenský lněný olej je vyroben z vysoce kvalitních semen lnu olejnatého modře kvetoucího. Obsahuje vysoké procento Omega 3 nenasycených mastných kyselin (a také nižší procento Omega 6 a Omega 9), které jsou velmi prospěšné pro lidský organizmus, kterou si však lidské tělo neumí samo vyrobit. Omega 3 je obsažená též v rybím oleji, který však lidem příliš nechutná a dětem už vůbec ne. Lněný olej s tvarohem a výbornou marmeládou děti (i dospělí) milují, takže  s tímto olejem do sebe i svých dětí Omega 3 dostanete s chutí. Nám dospělým výborně chutná v podobě česnekové pomazánky na chleba k večeři nebo na jednohubky k večernímu posezení.

Chraňte před slunečním zářením. Skladujte při teplotě do 20°C a po otevření nejlépe v lednici. Neobsahuje žádné konzervační látky, které zabraňují vstřebávání Omega kyselin, takže trvanlivost tohoto oleje je pouze 2 měsíce. Je tedy lisován vždy čerstvý.
 

Naše zkušenosti najdete - ZDE

Další informace a zkušenosti na stránkách výrobce Missiva - ZDE

__________________________________________________________________________________

Více informací o oleji a možnostech pro zdraví najdete v knize:


 

TOPlist

aktualizováno: 06.01.2021 12:17:30